Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ezt most minek nevezik? Rá...

Ezt most minek nevezik? Rá vagyok szokva vagy sem? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval már lassan 3. éve cigizek. Napi 5-10 szálat is elszívok, viszont vannak időszakok amikor itthon vagyok néhány napot a szülői házban és ilyenkor egyáltalán nem tudok rágyújtani. Nagyon hiányzik és ha van rá lehetőség,azonnal rá is gyújtok, viszont ha nincs kibírom és nem kaparom le a falat. Nem divatból szívom, hanem azért mert jólesik, van egy feelingje, ellazít és úgymond nekem ez egy rituálé. Egyszer majd leszokok, most viszont nem áll módomban még, úgyhogy anti dohányosok és "szokj le" hozzászólók kíméljenek.
2015. aug. 13. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Énis így vagyok ezzel, csak én ritkábban szívok és kevesebbet hogy ne szokjak rá, szóval ha cigizek akkor cigizek, de ha nincs én akármeddig kibirom nélküle, de te rá vagy szokva, nem tudnád letenni ha akarnád se, max 2-3 hétre
2015. aug. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedig pusztán jóakarásból írom: most tedd le,míg nem hiányzik nagyon! Hidd el,mindenki így kezdi, te már valamelyest rászoktál,de még menthető. Én is így kezdtem, és már 10 éve nem tudom letenni, mert én pedig a falat kaparom,ha nem tudok rágyújtani (de nem is megyek olyan helyre,ahol nem tudok,mert már attól szorongok,ha rá gondolok). És én napi másfél, 2 doboznál (!!) járok. Havi 60 ezer megy el rá..és mellesleg köhögök mint egy rohadt TBC-s, és nem bírom a fizikai terhelést sem úgy, mint rég. Te még biztos bírod,én most a távoli jövőképedet írtam le saját magam alapján. És hidd el, hogy nem olyan egyszerű letenni,mint hiszed. Én nem tudtam eddig, pedig többször nekifutottam. Csak sajnos olyan függő vagyok (egy netes teszt szerint) hogy fizikai 10/9, pszichés 10/10-es. Olvasgasd a leteszemacigit.hu-t, ott van a etszt is,meg tudod nézni,mennyire vagy függő. Tanácsok is vannak. Szóval nem vagyok antibagós,csak nem akarom,hogy úgy járj, mint én. :)

26/L

2015. aug. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy és jó indulatú, de van saját szabad akaratom, úgyhogy köszönöm szépen :)
2015. aug. 13. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem vagy csak kevésbé vagy rászokva, ezt úgy tudod megállapítani hogy ne gyújts rá ha bármeddig kibírod nélküle akkor nem vagy rászokva.
2015. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"egyszer majd leszokok " Akkor ?? Rá vagy szokva.
2015. aug. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!