Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kellemetlen a letüdőzés, de...

Kellemetlen a letüdőzés, de miért? Én csinálom rosszúl?

Figyelt kérdés
Kezdő, huszonéves dohányos vagyok, minden alkalommal, amikor tüdőznék, kb mintha elzáródna a légcsövem, és kellemetlen, fuldokló érzésem lesz tőle. Köhögök is jókat utána. Így tüdőzőm le: szívok szájba egy slukkot, kiveszem a cigit onnan, majd szívok rá még egy mélyevegőt de ez már fáj, konkrétan köhögök tőle, tényleg furcsa érzés. Ha szájamba beveszem és orrból veszek nincs ilyen, de az nem rendes letüdőzés... Valaki tipp?

2016. szept. 27. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem csinálsz rosszul, csak a tested tiltakozik a méreg ellen. Nem vagy hozzászokva a cigihez, ennyi. Ez egy idő után elmúlik.


Tipp: ne cigizz.


-profi huszonéves dohányos

2016. szept. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet túl erőset szívsz.
2016. szept. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen fajtát szívsz? Megkérdezhetem hány éves vagy és miért kezdted el? Érdekelne, hogy ha huszas éveidben jársz, mi vehet rá a dohányzásra, ha addig nem szívtad.

Tíz év kemény függőség után vagyok, lassan öt éve önmegtartóztató. Borzalmas cselekedetnek tartom azt amit tettem 14 évesen, h rászoktam.

De pont ezér nem szólok bele senki dolgába, hisz én is toltam.

Szóval csak az elején lessz probléma. Pár hét és minden okés lessz, fantasztikus érzés lessz, reggel a kávé mellé elszívni egy staubot. Uhhhh imádtam. Egy korty kávé, mellé egy nagy slukk, kifuuuuuj.... még egy slukk, aztán a reggeli megszédülés...

De aztán mikor már, ideges vagy ha nem gyujthatsz rá, ha nincs nálad elég pénz, a kaja helyett is arra költessz inkább. Egy bulis éjszakán, egy dobozzal is elmegy akár, nahát az má szörnyű

2016. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!