Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Újpesti sztk-ból Dr. Jeney...

Újpesti sztk-ból Dr. Jeney Krisztináról van valakinek véleménye?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 06:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi hogy normális orvos-e, vagy hogy nektek volt-e valami gondotok vele ami miatt nem ajánlanátok
2012. máj. 16. 07:15
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pár hete voltam nála,és iszonyatosan negatív véleményem van róla,még panaszt is tettem!

Éves vizsgálatra+rákszűrésre mentem illetve lett volna pár kérdésem,mivel az utóbbi időben van egy kis probléma a ciklusommal..A rákszűrést sikerült úgy levenni,hogy elkedztem vérezni,a kérdéseimre pedig azt válaszolta erre nincsen idő,ha ilyen igényeim vannak(mármint,hogy vannak kérdéseim) menjek magánredelésre.2szer is csöngött a telefonja,végig rágózott,a hangneméről nem is beszélek..

37 éves vagyok,túl 2 gyerekszülésen,volt már pár nőgyógyásznál,de messze ő a leggázabb...

Utána visszamentem dr.Lőrinz Istvánhoz,akit viszont tudok ajánlani.Idősebb,rendes,segítőkész doki!

2012. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
értem és köszi a választ!
2012. máj. 19. 20:48
 4/13 anonim válasza:

Esetleg még valaki? Nekem elég gyorsan nőgyógyászhoz kell mennem és csak nála van emberi időben szabad időpont?


De ezek után, nem tudom, hogy el merjek-e menni...

2013. jan. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Sajnos,nem hiába hozzá van időpont...

Régebben Esztergomban rendelt,volt hozzá "szerencsém",én nem ajánlanám,életemben nem fájt még úgy a vizsgálat,mint nála,és már,amit az előző hozzászóló írt,azt is olvastam róla nem egy helyen,hogy kenetet se tud venni normálisan

Itt van róla egy videó,nekem itt se valami szimpatikus:

http://www.youtube.com/watch?v=3oZp1CWC4KI


Próbálkozz más dokinál vagy más sztk-ban,én azt tanácsolnám.

2013. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Köszönöm szépen a tanácsokat.

Azt hiszem holnap kérek időpontot egy másik orvoshoz... amiket olvastam róla az alapján, nem nagyon tudok benne megbízni :(

Egyszerűen rettegnék a vizsgálattól...

2013. febr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Bodros83 válasza:

Sziasztok,

Csak azért regisztráltam, hogy leírhassam a tapasztalatom vele kapcsolatban. A doktornő egy nagyon boldogtalan ember lehet, gyűlöli a nőket. 30 évesen elmondhatom, hogy soha nem volt ilyen rossz tapasztalatom orvossal kapcsolatban. "miért nem esem teherbe" kérdésre, "mert maguk egy héten egyszer kutyálkodnak" - "nem csinálhatnánk még egy vizsgálatot" - " ez nem kívánságműsor" A vizsgálatnál nem volt durva, de ahogy beszél az emberrel.....nem tudom miért lett orvos, de inkább menjen vágóhídra!!! Legszívesebben ráborítottam volna az asztalt és a kedves asszisztensére is!

2013. márc. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Császár Adri válasza:
66%
Sziasztok! Kedves kérdező, én hozok fel egy ellen példát 2011ben Dr Jeney Krisztinánál szültem Esztergomba! Nagyon kedves, segítőkész orvos volt, mind a terhességem és mind a szülés alatt! Nála jobb orvost nem is kívánhattam volna! Sajnos már elment Esztergomból, így nem tudom, hogy hogyan fogom azt megoldani hogy a kistesó is nála szülessen, de én mindenképpen nála szeretnék szülni! a terhesgondozásra sosem kért egy fillért sem, sőt a szülésre sem mondott összeget! A Vizsgálatai meg egyátalán nem vészesek, én 1x sem véreztem tőle a 9 hónap alatt, az meg h rágózik egy dolog...bár nálam azt sem csinálta, csörög a telefonja hát istenem, szülés orvos....lehet éppen egy kismamája hívta....
2013. ápr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Éppen hozzá akartam időpontot kérni ma, de ezek szerint nem valami jó ötlet.. :(
2015. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én pont ma voltam nála, és velem nagyon rendes volt. Rákszűrésen, általános vizsgálaton voltam, meg tanácsot kértem fogamzásgátlóval kapcsolatban. Nagyon segítőkész volt, a vizsgálat egyáltalán nem fájt. Ezért meglepődtem ezeken a negatív véleményeken.
2015. márc. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!