Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Újpesti sztk-ból Dr. Jeney...

Újpesti sztk-ból Dr. Jeney Krisztináról van valakinek véleménye?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 06:48
1 2
 11/13 anonim válasza:

Én is azért regisztráltam, hogy leírhassam róla a véleményem.

Néhány napja voltam nála, és ennyire bunkó, tapintatlan orvossal még életemben nem találkoztam. Végig úgy beszélt velem a két asszisztense elött, mint egy idiótával ("akkor tisztázzunk valamit a legelején", "Önnél zavar van a buksiban", stb.). Remegtem az idegességtol, mire a vizsgálóasztalig jutottam, a vizsgálat közben pedig már a könnyeimet próbáltam visszafogni. Ennyire még nem aláztak meg.


A vizsgálatot rendesen elvégezte, de a napomat tönkretette. Ne menjetek hozzá.

2016. szept. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én eddig egyszer voltam nála, már 7. vagy 8. orvosnál voltam, mikor gondoltam megpróbálom őt. Ő volt az, aki több hónap szenvedés után végre kinyögte, hogy méhszájsebem van! Ebből a 8 orvosból mindössze 2 volt állami, a többi mind magánrendelés, és csak olyan orvoshoz mentem, akiről volt vélemény különböző oldalakon, és azok csak jók voltak. Hát rajtam egyik se segített! Csak a Jeney doktornő mondta ki a diagnózist, amit sikeresen is kezelt, és minden kérdésemre normálisan válaszolt, olyan összefüggéseket mondott, amikre korábban nem gondoltam. Szóval én ez alapján igenis ajánlanám. Ja és még annyi, hogy nekem mindig nagyon fáj a vizsgálat, de nála egyáltalán nem volt rossz.
2018. febr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Sziasztok!! Én is szeretném leírni a tapasztalataim, amikből kifolyólag őszintén meglep ez a sok negatív vélemény. 23 éves vagyok és 7 éve küzdök menstruációs problémákkal. 16 éves koromtól kezdve járok orvosról orvosra, magán és szakrendelésekre kb felváltva jártam az évek során, de a végeredmény végül mindig a nagy büdös semmi lett. Kaptam aok kertelést, mosolygást, megalázást az évek alatt, de válaszokat, ne adj isten megoldást a problémámra sosem, ahogy odafigyelést is ritkán. 2020-ban egy ártatlan hasu ultrahang során derült ki "véletlenül", hogy PCOS-em van. 2023.májusában volt szerencsém Jeney doktornőhöz és ugyan kezdetben nem tett túl jó benyomást hiszen az időpontomhoz képest magánrendelésen 15 perces késéssel futott be a rendelőbe szó szerint, viszont a továbbiakban végtelenül jó tapasztalataim voltak vele. Az első orvos volt aki végre nem kertelt, ugyanakkor abszolút segítőkész volt, a stílusát tekintve izlések és pofonok, én jobban szeretem az őszinteséget mint a kegyes hazugságot, főleg ha az egészségemről van szó. A doktornő valóban nem az a körbe udvarlós típus, de bunkónak semmiképp nem nevezném, én abszolút meg tudtam találni vele a közös hangnemet, ami abszolút jó kedélyű és oldott volt. Sok év után reményt adott, hogy az én kálváriám is véget érhet, amiben ő segíteni fog nekem. A beszélgetésen kívül hüvelyi ultrahangot vegzett rajtam, ami abszolút nem volt fájdalmas. Én jó szívvel tudom ajánlani Jeney doktornőt az Ezüstfény klinikán Budapesten.
2023. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!