Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vért fognak venni belőlem és...

Vért fognak venni belőlem és félek. Fájni fog?

Figyelt kérdés
csutortokon vert fognak venni tolem(mert valoszinu hogy elutazunk a csaladommal valahova) és nagyon félek. Tavaly is voltam vérvételen, és már akkor sírtam amikor készítették elő a tűt!:( tudom,hogy muszáj de félek hogy fájni fog. Csutortok reggel éhgyomorra megyunk anyuval aki elkiser. Esetlek tudtok tippeket mondani hogy elotte mit csinaljak,hogy ne izguljak (es ne sirjak mert az mar egy kicsit ,gáz' lenne ha sirnek 12 évesen megint?!) vagy kell e előtte csinálni valamit. Előre is köszönöm az értelmes valaszokat! 12/L

2015. júl. 28. 17:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom ezelet a joindulatu kommenteket!:) most belegondoltam es tenyleg maskor sem fajt csak raizgultam az egesz dologra:/ en is akkor majd megprobalok nem oda nezni es zenet hallgatni a fejemben:D
2015. júl. 28. 17:48
 12/12 anonim ***** válasza:
Annyira fog fájni, mint egy tűszúrás. (mert az)
2015. júl. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!