Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akné és a smink...?

Akné és a smink...?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én nyáron elkezdtem használni sminket és ettől egyre több pattanásom lett, amit eltakartam még több sminkkel és így tovább ment amíg már akném nem lett:( És tegyük hozzá tudom hogy borzasztó minőségű sminkeket használók, de csak azok megfizethetőek. A smink hordasaval meg egyszerűen nem tudok leállni. A családom előtt is csak úgy jelenek meg és még a tükörbe is alig tudok belenezni. Eddig se voltam egy szép lány, de a sminkkel végre átlagosnak éreztem magam, most meg a sminken keresztül is már látszanak a borhibaim úgyh már sminkkel is csúnya vagyok de még így is bőven jobb mint alapból. És tudom hogy nagyon hiú meg nevetséges dolog ki akadni ezen, de egy tini lány vagyok és már én is észrevettem mennyire számít a szépség és felek tényleg az emberektől.

Szvl az lenne valójában a kérdésem, hogy vki aki hasonlót átélt mik voltak a tapasztalataid?

És hogy ha van olyan smink ami jó vagy nem rossz aknéra kérlek tudtok ajánlani?



dec. 16. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Jaj szegénykém. Nem kell minden áron egy tonna sminket hordani, mert csak tönkre teszed magad. Mosolyogj, ápold a hajad, öltözz csinosan, sportolj és légy magabiztos. De próbáld meg az emberek véleményét minél jobban lesz@rni. Hiába vannak márkás ruháim/cipőim, sokszor jelenek meg egyszerű gagyi kopott ruhákba.
dec. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Milyen sminkeket használsz? Drogériában is lehet egész olcsón normális termékeket venni, ha ezek mellett rendesen ápolod a bőrödet és minden este alaposan lemosod a sminket, akkor nem kéne több pattanást okozniuk.

Azt tudom elképzelni, hogy van fillérekért rendeltél valami, amiben ki tudja mi van (pl. wishről, aliexpressről) vagy nem mosod le rendesen esténként és az a baj.

Én is próbáltam tiniként eltakarni a pattanásaimat, szóval megértelek, de az nem megoldás, hogy csak egyre vastagabb rétegekkel próbálod eltakarni az egyre problémásabb bőrödet. Bőrápolásba kéne több energiát tenni és inkább használj kevesebb dolgot, de azok normális minőségűek legyenek.

dec. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!