Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvászavar, inszomnia ->...

Alvászavar, inszomnia -> Akiknek ezek vagy hasonló problémájuk volt, van! Mit találtatok megoldásnak, akár részben? Bármit, ami javulást eredményezett rövid vagy hosszú távon? Minden részlet érdekel!

Figyelt kérdés

dec. 31. 04:32
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Pont azt kérdeztem, hogy mákteát hogyan kell készíteni, mert az ehhez a témához tartozik!


A mákos tészta vagy mákos tekercs viszont nem tartozik ide! 15-20 évvel ezelőtt még én is ettem pl mákos bejglit és nem kábultam el attól!

jan. 4. 18:49
 22/26 A kérdező kommentje:
És amúgy sem kábulat a kérdés, hanem ALVÁS!
jan. 4. 18:50
 23/26 anonim ***** válasza:
De látod hogy elalszanak tőle. Olvasd el a cikkeket. 20-as voltam.
jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Most vmi miatt nem tudom elolvasni, de köszi, hátha máskor el tudom olvasni.
jan. 4. 19:00
 25/26 anonim ***** válasza:

Máktea meg citromfű nagyon jók.

Hormonpanelt kellene nézetned, valószínűleg a melatoninod a béka popsija alatt van. Utána alváslabor, holter 72 órás vérnyomás vizsgálat, teljes kardiológiai kivizsgálás. Az alvászavar háttere lehet kardiovaszkuláris betegség, amit egy sima EKG nem mutat.

Az igazi insomnia lehet diagnózis, de hidd el akkor szaladnál orvoshoz, mert megölne a napokig tartó ébrenlét. Viszont az alvászavar sok esetben tünet. Stresszhatásnak mennyire vagy kitéve? Munkahelyi gondok, család, bármilyen trauma a közelmúltban ami gyanúsan közel van a probléma kezdetéhez?

jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Aki stresszes, nyomasztja valami vagy fel van pörögve, az ritkán tud jól aludni.
jan. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!