Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek beteg?!

Hogyan lehetek beteg?!

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek,hogy hogyan lehessek beteg,nepapoljatok h inkább tanuljak,nem azért akarok itthon maradni mer lusta vok tanulni!Légyszi mondjátok meg, hogy lehessek beteg,nem jó a sós kávé vagy a kréta se!és az sem hogy dujam a hőmérőt a radiátorhoz meg semmi ilyesmi,én csak az szeretném,de azt nagyon ha megtudhatnám,hogy hogy lehessek beteg?!
2011. jan. 22. 21:53
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
43%

Te kritikusan alul-nevelt vagy...

Persze én is, és nekem is fordultak már meg ilyenek még régebben a fejemben.

De ha kicsit átgondolod, akkor mégis csak rájössz hogy ilyet kérdezni hülyeség, mert betegség= fájdalom, rossz esetben halál.

Suli= unalom,korlátozottság...De, legalább nyugodt lehet a lelkiismereted, és normálisan élsz.

Na eddig voltam jó fej.


jah és ez: "buz.ivagy"

Ez honnan jött? Elmúltál már 5 éves? A logikád magasabb szinten áll egy békának az agykapacitásánál? Vannak értelmes gondolataid? Szoktál néha egyáltalán gondolkozni? Ha igen gondoltál már arra hogy mi az élet értelme? Igen? és arra hogy MI AZ ÉLETED ÉRTELME?


GONDOLKOZZÁL, csak egy picit...kösz

2011. jan. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
66%
ha csak szimulálni akarsz mondd hogy hasmenésed van,azt senki nem ellenőrzi mint a lázat...és megúszod betegség nélkül.
2011. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
51%

Zárd be magad a klotyóba egy fél órára, aztán amikor kijössz mond, h hasmenésed van, és ezt játszd el többször. Nem hinném, h anyu-apu megnézné a terméket, h ellenőrizze.

Persze játszd el azt is, h fáj a hasad.

2011. jan. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
XD ennyi b.uzit XD jót röhögök az ilyeneken mint ez a utolsó kis nyomorékgyerek XD akik értelmeseket válaszolnak azoknak továbbra is kösz,mindegyiket ki fogom próbálni,de azér várom a további válaszokat(értelmes és arról szóló válaszokat,hogy hogyan lehetek beteg)
2011. jan. 22. 22:25
 15/37 anonim ***** válasza:
57%
Vaaagy!Ha nagyon látványosat akarsz,akkor ricinusolajat guríts le kis torkocskádon úgy hogy anyuék ne lássák de ott legyenek a közelben,hogy szemtanúi legyenek amikor összefosod magad.
2011. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
79%

értelmes= hogyan legyek beteg


ez paradoxon

2011. jan. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
50%

ha egyszer is kiderülne hogy hasmenés hazudna a gyermekem , megnézném a klotyó tartalmát.

nem okozna gondot.

undoritó? a hazugság is az.

az ürittés meg természetes dolog. nem undoritó.

2011. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
bocs,későn válaszoltam az előbb a kis nyomorékot(tehát akit utolsónak emlegettem mert ugyanis az volt még az utolsó akit olvastam) a 22:21 esre értettem,és lázas akarok lenni nem hasmenéses mert 4.ben azt már rohadtsokszor eljátszottam(305 óra hiányzásom volt amiatt)Ttehát lázas akarok lenni mindenképp!
2011. jan. 22. 22:30
 19/37 anonim ***** válasza:
23%
definiálnád a bụzi szó jelentését? mert fogalmad sincs. ez 100%
2011. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
81%

szóval én volnék a kis nyomorék ?

Hát igen elismerem nem érek fel a te tudásoddal. Bámulatos. Egyszerűen nem értem, miért nem lehet mindenki olyan mint te, miért b.uzi mindenki.

"nepapoljatok h inkább tanuljak"

JajDehogy...valszeg többet ártanál az emberiségnek ha kicsit több információt birtokolnál...

(remélem ezen is "jót röhögtél")


várjál leszek egy kicsit te:


XDXDXDXD


Üdvözlettel: a kis nyomorék

2011. jan. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!