Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek beteg?!

Hogyan lehetek beteg?!

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek,hogy hogyan lehessek beteg,nepapoljatok h inkább tanuljak,nem azért akarok itthon maradni mer lusta vok tanulni!Légyszi mondjátok meg, hogy lehessek beteg,nem jó a sós kávé vagy a kréta se!és az sem hogy dujam a hőmérőt a radiátorhoz meg semmi ilyesmi,én csak az szeretném,de azt nagyon ha megtudhatnám,hogy hogy lehessek beteg?!
2011. jan. 22. 21:53
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Definiálnád a bu zi jelentését? -Igen:tevagy az!Bakker ki használ ijen kifejezéseket mamár?Nyomorék kis csicska!De légyyszi írjátok tovább,hogy hogy lehetek lázas!!!
2011. jan. 22. 22:37
 22/37 anonim ***** válasza:
74%
szerintem ezt beküldöm napiszarra...
2011. jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
52%
Gyere cicám húzzál f@szra,úgyis ki vagyok már éhezve,Te pedig elkapod a nyavalyámat amivel szenvedek egy pár napja.
2011. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
31%

te használtad a bụzi szót először te farok.

és mondtam hogy nem tudod definiálni.

(bár ezt a szót sem tudod mi. miért használsz olyan szót aminek nem ismered a jelentését?

2011. jan. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
XD tiszta maunika sáó inkább irjátok meg,h hogy lehetek beteeeg!!!
2011. jan. 22. 22:45
 26/37 anonim ***** válasza:
59%
nem értem. beteg vagy
2011. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
25%

mint a valóvilág taktikája..xD

hajszárítózd a hónaljad.xD..vagy mazoista vagy?? mert az más kérdés..beteg akarsz lenni vagy annak tűnni..(?)

2011. jan. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
31%

tüdőgyulladás, lázzal jár.

malária , (bár ezt nem nagyon kapod el) az is lázzal jár.

vérhas , az is.

a torokgyulladás is.

mi a picsấra vársz! kint jo hideg van. tünés kifelé!

(de szerintem csak hergeled az embert)

2011. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
34%
Ha most, pizsamában, mezítláb kimész a szabadba és leülsz odakint úgy fél-egy órára (ne rakj magad alá semmit), garantált egy hólyaghurut, súlyosabb esetben vesemedence gyulladást, esetleg bélhurutot, tüdőgyulladást is összeszedhetsz. Jópár napig fogod nyomni az ágyat. De miért is jó ez???
2011. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
És büszke vagy, rá, h ilyen sok órát hiányzol? Mi értelme ennek a sok lógásnak? Ha nem jársz iskolába ilyen kis primitív maradsz örökre. Jó az neked? Vagy most ez a menő? Bár nem csodálkozom azok után amit manapság a média közvetít...
2011. jan. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!