Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek meddig bírja egy...

Szerintetek meddig bírja egy ember étel-ital nélkül? Hány nap vagy hét alatt következhet be az ájulás és a halál? És alvás nélkül meddig lehet bírni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 16:51
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
0%
Hát szerintem étel nélkül sem lehetne bírni 1 hétnél tovább mert akkor nem kapnád meg a szükséges vitaminokat és összeesnél. Ital nélkül meg szerintem max 3-4 nap. Alvás nélkül meg szintén olyan max 2-3 nap.
2011. jún. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
én fél évig nem ettem egy falatot sem csak 4 hónap után írt fel a háziorvosom nutridrink italt hogy mégis legyen bennem vitami és mégsem kómáltam be hülye aki azt írja szédülés vagy kóma következik be.
2011. okt. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
és mért ettél semmit?:O
2011. nov. 2. 21:02
 14/26 A kérdező kommentje:

mért nem? *

bocsi kimaradt a nem szó...:S

2011. nov. 2. 21:02
 15/26 anonim ***** válasza:
56%
azért nem mert nem tudtam:(.idegi alapon nem vagyis pszihés meghalt apu és rajtam így jött ki.szedtem napi 3 sanaxot és úgy lettem jobban de előtte az a fél év borzasztó volt egyik napról a másikra jött elő nem tudtam lenyelni a falatot azt hittem megfulladok nem ment le nem volt a nyelési reflexem meg ,mivel félutón megállt a kaja beparáztam nagyon és ez így ment minden nap fél éven keresztül a háziorvoshoz elmentem mivel anyukám aggódott értem hogy meghalok stb írt nutridrinket fel azt ittam hol 2-hol 3db ot 1db 2dl szóval nem sok csak sűrű és van benne vitamin:) azután lassan de jobban lettem:).de nagyon rossz idők voltak azok nekem fogytam 108kg ról 65 re . senkinek se kívánom azt az érzést mostanába se eszek sokat nem zabálok de legalább eszek és ez a lényeg:)
2011. nov. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
12%

Amiket most írok nem magamtól találtam ki hanem ismeretterjesztő sorozatban hallottam:


Étel nélkül:1 évig is ki lehet bírni,de 4 napig ha nem eszel visszafordíthatatlanul elkezd romlani a szervezeted.


Ital nélkül:Ha nem iszol 1 héten belül meghalsz


Alvás nélkül:Az is olyan ha 1 héten belül nem alszol akkor azt hiszem hogy agyhalott leszel de az is lehet hogy más dolog miatt de biztosan meghalsz.

2011. nov. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
22%
akkor elég külye vagy már bocsi én meg tudom hogy nem ettem semmit mégis kibírtam lehet volt miből leadni vagy nem tudom de ez röhej amit írsz 1hét meg 2 hét én tudom én voltam benne és itt vagyok ennyi biztos nem hülyeségből heccből jöttem ide annakidején akkoriban a neten kerestem rá hogy mit írnak mert kiváncsi voltam és kissé meg is ijedtem mivel azt írta valaki hogy 1hónapig utánna kóma stb na de akkor van ilyen is és sokmindentől függ ugyhogy ha nem vagy tuti valamiben inkább ne írj hülyeséget ne ijeszgess másokat akik tanácsért jönnek ide és fordulnak hozzád vagyy másokért mert amit te hülyeséből írsz ő komolyan veszi veheti és rosszul is elsülhet .
2011. nov. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
ja ez én voltam a 6 hónapig nem evő :)
2011. nov. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Alaque ***** válasza:

Étel nélkül szinte bármeddig ki lehet bírni, ha viszel vitamint a szervezetedbe. A fogdás pali csak enni nem tudott, de csap volt a cellájában, úgy hallottam, és tizenhat napra emlékszem, de lehet, hogy tévedek.


Egyébként böjtölni tíz napig szokás. Addig csak kristályvizet iszik az ember, és nem eszik semmit. Én tiniként anno három nap után feladtam - az éhség már elmúlt, annyira ízeket akartam érezni, hogy ölni tudtam volna egy darab csipszért vagy valamiért.


Víz nélkül pár nap alatt meghal az ember.


Alvás nélkül szintén akármeddig ki lehet bírni szinte. Furcsa csavar, hogy míg ha valaki hetekig nem eszik, nem szenved maradandó károsodást, a folyamatos alvásmegvonástól megbolondulhatsz könnyen.

2012. szept. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer 8 vagy 9 napig nem aludtam.

A végén már annyira hallucináltam hogy azt se tudtam biztosan ott vagyok-e ahol vagyok:D


Meg egyszer nem jött meg a fizetésem, és nem ettem 3 napig, mert nem volt egy forintom se. Még éhes se voltam komolyabban. Nem volt semmi bajom.

2012. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!