Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A barátom leukémiás. Mennyi...

A barátom leukémiás. Mennyi esélye lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy barátom akit nagyon szeretek, 18 éves, és körülbelül 1 hónapja állandóan vérzett az orra, és rosszul volt. 2 hete felfedeztek nála leukémiát, ami már 1 éve fejlődik benne. Nagyon aggódom miatta, nem sokára műteni fogják, de nem biztos, hogy alkalmas a donor..
2011. aug. 24. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Olvassatok utána mindenféle gyógymódnak, hátha segít. A sárgabarack magjának a kivonatát is érdemes szednie.
2011. aug. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A környezetemben nemrég ketten is kigyógyultak belőle, úgyhogy ne adjátok fel a reményt. Iszonyat sok kitartásra lesz szükségetek, de nem szabad feladni!
2011. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A leukémiának nagyon sok fajtája van, számosnak a gyógyulási jók. Nem lehet megmondani ennyi információ alapján, hogy mennyi esélye lehet, de esélye mindig van.
2011. aug. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Próbáljátok meg a gyógyító meditációt. Naponta érdemes fülhallgatóval többször is, akár alvás közben. Ezeket a betegségeket elsősorban az "agykontrollal" lehet legyőzni.
2011. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy volt osztálytársam volt beteg, még általánosban. Egy év kellett, mire meggyógyult. A körülményekre nem nagyon emlékszem már, de már több, mint 15 éve volt. A testvére volt a donor. Azóta is, kopp-kopp, minden rendben vele!

Remélem mielőbb, teljesen meggyógyul a te barátod is!!!

2011. aug. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat és a tanácsokat!:)
2011. aug. 24. 17:22
 7/9 anonim válasza:
Sziasztok! Remélem felgyógyult a barátod, szörnyú az ilyent olvasni is, nemhogy átélni.Olvasgattam a válaszokat, és közben jutott eszembe, hogy mindjárt itt van az adóbevallás, és még nem döntöttem, hogy kinek adom az adóm 1%-át. Ti kinek adjátok? Én az „Együtt a leukémiás Gyermekekért Alapítványon” gondolkozom, most láttam facebook-on a parókás képeket sok ismerősömnél, és szerintem nagyon jó, hogy ennyire fel akarják hívni a figyelmet erre a gyógyítható betegségre. Ha mással nem is, legalább ennyivel segíteni szeretnék ezzel a komoly betegséggel küzdőknek.
2012. febr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Végül mi történt? Szörnyűséges lehet ilyet átélni.
2012. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mi történt azóta?
2016. dec. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!