Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ultrahangos zsírbontás. Vélemény?

Ultrahangos zsírbontás. Vélemény?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek az ultrahangos zsírbontásról? Mennyibe kerül egy kezelés? Szerintetek, melyik cégnél érdemes csináltatni?
2009. máj. 29. 18:24
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Igenis van eredménye az ultrahangos zsírbontásnak. Én elég alacsony vagyok és sajnos aránytalanul oszlik el rajtam a zsír nem vagyok kövér és nagyon fogyni se akarok régebben 9 kilóval kevesebb voltam és a zsírpárnák a csípőmön meg a combom felső részén ugyanúgy megvoltak viszont nem volt fenekem se mellem és elég vékonykának tűntem. A mozgásszegény életmód és a folyamatos tanulás miatt felszedtem azt a 9 kilót amit nem bánok mert sokkal nőiesebb lettem és így a csípőm már nem tűnik annyira aránytalanul nagynak. De minden álmom az volt hogy eltűnjenek a zsírpárnák ezekről a területekről így kipróbáltam a kavitációt, alfát és a rádiófrekvenciát. Én már huzamosabb ideje járok de az első 3 kezelés után karcsúsodtam. Nem tudom ki találta ki ezt a módszert de nagyon köszönöm meki mert anélkül csinosodok , hogy a testsúlyom és a melleim mérete változott volna. Persze ha emellé az ember még diétát is tart akkor a karcsúsodáson kívül a testsúlycsökkenés is megoldható de nekem nem ez volt a célom. Szerintem nem kell az olyan emberek véleményére hallgatni akik még sosem próbálták ki vagy egyszer voltak és még nem látszott az eredmény. Ez egy csodálatos dolog és aki nem sajnálja rá a pénzt annak mindenképpen ajánlom . És igenis létezik helyi zsírégetés zsírleszívás nélkül. 160/55
2018. márc. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nekem a felkaromból nem megy le a zsír. Mindenhonnan máshonnan fogyok egyenletesen, fenékről is, csípőről is, combból is, derékból is, mindenhonnan. De a felkarom meg se moccan. Nem tudom, hogy én miért vagyok ilyen szörnyszülött, de aránytalanul vastag a felkarom a testem többi részéhez képest. Úgyhogy elkezdtem kavitációs zsírbontásra járni kozmetikushoz, és azt hiszem 5 kezelés után nagyjából 1,5 cm ment le mindkét oldalon. Ez nagyon soknak számít, ahhoz képest, hogy mennyire meg se moccant. Jah és jobban "lelóg" a bőr, ami azt jelenti, hogy a bőr nehezen húzódik össze, de a zsír tűnik alóla elfele. Szóval rá kell feszesítenem edzéssel, meg krémmel. A lényeg, hogy hat a kavitáció, csak feszesíteni is kell.


Most a nővéremmel gondolkozunk rajta, hogy összedobjuk a pénzt egy saját gépre, mert neki a szülés óta a hasáról nem megy le a zsír. Ő is mindenhonnan fogyott, de a hasáról nem.

2021. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!