Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beöntésnél mennyit célszerű...

Beöntésnél mennyit célszerű beönteni?

Figyelt kérdés
Én 1,5-2 liter langyos csapvizet szoktam magamnak. Az jó, sok, kevés?
2010. jan. 25. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért csinálsz magadnak beöntést??Amúgy a mennyiség jó!
2010. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tényleg miért csinálod???
2010. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy jó méregtelenítésnek, megtisztulnak a belek a lerakódásoktól, stb. Ezért néha szoktam magamnak csinálni. Nem olyan sűrűn, kb. 2-3 havonta.
2010. jan. 25. 13:30
 4/9 A kérdező kommentje:
Vannak akik idegenkednek tőle, de nekem egyáltalán nem kellemetlen és utána tényleg jobban érzem magam.
2010. jan. 25. 13:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nővér vagyok, és adni is útálok, de hogy magamnak adjak......!Különben nem olyan jó ám a beleknek, mert a rektális izom hozzászokhat, és majd a későbbiekben csak így tudod kiüríteni a vastagbeled.
2010. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is azt hallottam, hogy ez nem olyan jó, mert olyanokat is kimosol a beledből, amire szüksége lenne!
2010. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is hallottam, ezért csinálom, csak ritkán, hogy a beleim ne szokjanak hozzá. Idősebb koromban meg lehet nem is fogom majd.

Amúgy szerintem nem nagy dolog. Megcsinálom, utána ráülök a wc-re, az egész nem tart tovább fél-háromnegyed óránál. És kiengedni pedig direkt jó érzés.

Lehet, hogy csak bebeszélem magamnak, de utána is sokkal jobb, sokkal frissebb vagyok és kevésbé fáradok el.

2010. jan. 25. 13:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért 2-3 havonta az elég gyakori, de Te tudod. Szerintem csak akkor kell, ha orvosilag szükséges, műtét, szülés stb..
2010. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor ritkábban fogom. Amúgy itt olvastam az egyik kérdésre adott válaszban, hogy valaki szerint akár hetente kétszer is lehet. Mondjuk azt már én is erős túlzásnak tartom.
2010. jan. 25. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!