Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Spermát milyen edényben...

Spermát milyen edényben célszerű tárolni, ha le akarom fagyasztani?

Figyelt kérdés
Az a baj,hogy voltak már heregondjaim,és arra gondoltam,hogy lefagyasztom a spermáimat,hiszen ki tudja mi lesz később,nem-e lesz valami olyan baja amitől az ember meddővé válik.Erre a célra megfelel akár egy teszem azt műanyag pohár is,rendesen lezárva?
2010. jún. 19. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt csak laboratóriumi körülmények között lehet megoldani.Nagyon pontosan kell szerintem beállítani a hőmérsékletet és az is fontos bizonyára,hogy steril körülmények között legyen.

Például lombikbébit sem lehet kávés csészében "kikeverni".

2010. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor ne is próbálkozzak?A fagyasztóban tárolnám...
2010. jún. 19. 17:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
lol te vicces gyerek vagy =D a fagyasztott csirkemell mellé befér még egy csésze g*ci nem?
2010. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Folyékony nitrogénben kell tárolni, de lehet, hogy előtte kell még hozzáadni valami vegyszert, hogy ne fagyjon szét.


Otthoni körülmények között próbálj meg egy kisebb joghurtos dobozt "teletölteni", majd állíts bele pálcikát és úgy tedd a fagyóba. Így sem lesz életképes, de legalább jégkrémként felhasználhatod...

2010. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha nem tudtok normális választ írni ne válaszoljatok.És mindenkit- aki szeretne írni a kérdésre -szeretnék megkérni erre.

Köszönöm

2010. jún. 19. 17:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy erre a kérdésre nem lehet normálisan válaszolni, mert maga a kérdés NEM NORMÁLIS.

Ekkora hülyeséget te sem gondolhatsz komolyan.


Majd amikor fel akarnád használni, akkor azt mondanád az orvosnak, hogy:

"Van othó' a fagyóban még kettőezertízbű' egy kis anyag, nyomja mán bé' az asszúnyba a Droktor úr!"?


És szerinted lesz olyan orvos, aki felhasználna egy ilyen "mintát"???

2010. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem marad életképes a sperma,ha otthon fagyasztod le a frigóban
2010. jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Erre voltam kíváncsi,nem pedig a sok seggf*j szövegre.

Köszönöm

2010. jún. 19. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!