Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a kínzó székrekedé...

Mit kezdjek a kínzó székrekedéssel?

Figyelt kérdés
megőrjít már,hogy minden wc-re menésem sikertelen,hosszadalmas és kínos. sajnos nagyon keveset táplálkozom, van,hogy 1-2 napig egyáltalán nincsen székletem. próbálok ügyelni arra, hogy mit eszek, sajnos rendes étkezésre nincs keresetem, nemrég költöztem külön szüleimtől és egyszerre két helyen is dolgozok, hogy fenn tudjam tartani magam. valaki volt már hasonló helyzetben? (nem élek gyorséttermek kajáival, ügyelek a rostban és zöldségben gazdag étkezésre)
2015. jan. 16. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
szia. nekem aranyerem volt es amiatt kezdtem el odafigyelni a taplalkozasra. regebben 2-3 naponta mentem wc-re csak, mostmar sikerult elerni hogy mindennap, de van amikor 1 nap ketszer is. szerintem ez a titka, ugyanis ha nem megyunk wc-re, felhalmozodik bennunk amitol vastag lesz nehez fog kijonni es meg ki is szarad. tehat az en javaslatom az lenne hogy reggelire egyel sokat (lencse, bab, ilyesmi). igyal sok folyadekot napkozben is, es masnap probald meg kiuriteni amit elozonap ettel.
2015. jan. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Reggel igyál egy pohár meleg vizet, valaki mesélte,hogy neki használt.
2015. jan. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1 db kiwit egyél meg. Reggelire pedig éhgyomorra egy joghurtot, ezek rendezik a poblémát.
2015. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igyál több folyadékot, és a kivi szerintem is segít, legalábbis nekem bevált, valamint esténként egy natur joghurtot 1 kanál lenmaggal. Persze ha nem eszel rendesen, akkor attól is van, hogy kevés és kemény a székleted, naponta legalább egyél zöldséges leveseket, vagy főzeléket.
2015. jan. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!