Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak, ha nincs...

Mit csináljak, ha nincs normális/erős erekcióm ? Kb 13-15 éves koromig volt reggeli merevedésem (igaz nem minden nap, de volt) viszont most 22 vagyok és így fokozatosan alábbhagyott. Csak ritkán van.

Figyelt kérdés

Ha masztizok, akkor is gyakran előfordul, hogy elég erőtlen az erekcióm (de ha poreszre, akkor is, nincs lényegi különbség).

De volt már olyan is, hogy miközben vertem, teljesen leeresztett...


Nemrég összejöttem egy csajjal, tetszik is, jó fej is, sokmindenben azonos az ízlésünk (szóval nem egy gyors semmilyen kapcsolat lenne) viszont az első éjszakánknál mind a ketten sokat ittunk ahhoz képest, hogy nem szoktunk :D

Így nekem meg nem állt fel rendesen.

2x volt egy erőtlen próbálkozásom, de nem jött össze nekem hosszú távon.


Mit lehetne ez ellen tenni ?

Cigi nincs, energia italt néha ittam, mert ízlett az íze, de azt is már vagy 2 hete nem ittam (nem volt időm ráfüggni szerencsére), nem is tudom... Cola-ról is leszoktam már, szedek reggelente vitaminokat, itthon edzegetek saját testsúlyos gyakorlatokkal.

Ha úgy van valamennyit futok és bringázok...


Szóval nem valami komoly edzés, de fekvő, felülés, húzódzkogás meg ilyenek...


Viszont nem tudom, hogy mivel tudnám javítani a mostani helyzetet.


Erősebb és tartós erekciót szeretnék valahogy elérni.

Ilyen 13-15 évesen jó volt minden, de akkoriban nem volt nő...oszt társnő volt és smárolás :D


Köszönöm szépen, hogy elolvastad!

Nagyon hálás lennék a válaszokért!



2022. okt. 20. 01:19
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Több oka is lehet, de találgatni felesleges lenne!

Igaz nekem nem volt ilyen problémám soha,de ha valami változás állna be akkor felkeresnék egy urológust minél előbb,noha már nem vagyok épp fiatal.

Ezt javasolnám neked is!

2022. okt. 20. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"De volt már olyan is, hogy miközben vertem, teljesen leeresztett"


Kényszerből kár csinálni, csak ha tényleg kívánod, ha nem, akkor nincs értelme erőltetni.

Amúgy sok oka lehet: hormonális, szervi, pszichés probléma, fáradtság, stressz, gyógyszer.. a megoldáshoz előbb az okot kell kideríteni.

Egyáltalán, van libidód, kívánod a szexet?

2022. okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
82%
Urulógust keress fel. Tud segíteni! Csak ne SZTKsat, hanem fizetőset. Picit dràga, de megéri.
2022. okt. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pszichés oka volt. Volt olyan, hogy egy nagyon jó nővel először találkoztunk előtte chat meg kép és videó csere meg minden is. Aztán ott meg nem állt fel, totál érzéketlen volt. Utána meg más csajjal meg simán működött. Három és fél óra alatt 4x dugtam meg egymás után kis szünetekkel. És közel sem volt olyan jó csaj, mint a másik.

Szóval ezt a pszichés lehetőséget se hagyd figyelmen kívül!

2022. okt. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Azt itt sajnos senki dem fogja tudni megmondani, hogy mitől van a problémád. A merevedési zavarnak számos oka lehet (anatómiai/fejlődési rendellenesség, endokrinológia (hormonális) gond, lelki/pszichológiai ok, de lehet akár más krónikus betegség (pl. szív és érrendszeri, cukorbetegség, daganatos betegség stb.) kísérő tünete is stb.-stb. éppen ezért nagyon fontos föltárni a probléma okait.


Ez magától sajnos (szinte) biztosan nem fog "megjavulni", ezért mindenképpen keress fel egy urológus és/vagy andrológus szakorvost, ha szükséges, ő majd beztal tovvábi vizsgálatokra is. Bármilyen kínosnak is tűnik, hidd el, sokkal kevésbé kellemetlen, mint hagyni, hogy ez a probléma megkeserítse az életeded, tönkretegye a fiatalságodat. Illetve mint említettem, akár valamilyen komoly betegség tünete is lehet ez a probléma, aminek ugyan (főleg a te korodban) viszonylag kicsi az esélye (nem kell pánikba esni!), ám he esetleg mégis valami ilyesmi áll hátterében, azt nagyon fontos volna mielőbb diagnosztizálni.


Fontos körültekintően orvost választani, érdeklődj, próbálj utánanézni, kihez mennél, ha az "SZTK-s" nem tűnik szimpatikusnak, tényleg érdemes egy megbízható magánrendelést választani inkább, még ha az pénzbe is kerül.

2022. okt. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!