Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az mit jelent ha egyik haverom...

Az mit jelent ha egyik haveromnak a fő témája felém az hogy mikor borotváltam és mikor vertem? Meg ha frissen borotvál kéri h mutassam meg.

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 18:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Utolsó,nem érdekelnek a szakkönyvek,és nem mondom egyből hogy buz.i,de nem normális dolog az amit itt a egymás előtti hokizásról,meg egymásnak kiveréséről,tapogatásáról írt valaki,vagy az állandó mutogatásról nem tudom te voltál el,de mindegy is.A másik meg a kérdező is furcsálja már a dolgot,szóval ez nem egyszeri dolog és ahogy kivettem nem úszodában történt,ahogy esetleg EE írta ill rákérdezett,hogy valami konkértat tudjunk meg hogyan is szokott előjönni ez a dolog,de az is elég furcsa lett volna,hisz mért kérte volna mutassa meg,hisz úgy is látja mi alatt átöltözenk szerintem.A buz.zás dolgot én is hagynám,de egy biztos ez már nem normális dolog,hisz a kérdező is írta,hogy ez a főtéma,szóval állandóan az ő micsodájával foglalkozik,ez semmilyen korban nem normális,ha csak ez érdekli,főleg hogy egyneműekről beszélünk,ez a természetes érdeklődést már túl lépte kicsit.


Kérdező létszi írd le hogy pontosan hogyan is szokott előjönni ez a dolog a barátod felől,szóval pár ilyen szitut írj le,hogy tisztább legyen a kép nekünk is!


Mennyi idősek vagytok?

2010. okt. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Senki nem azt mondja hogy buz lesz,vagy meleg,hanem azt hogy ez már nem normális kíváncsiság,ez már rég túl ment rajta,számomra meg egyneműek tapizása,egymás nézegetése ennyire nyilvánvanló módon az meg főleg nem az,ennyi.
2010. okt. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Lány vagyok,de el nem tudnám képzelni,hogy a barátnőm engem akarjon nézegetni,főleg intim részeket,valami a fejében nagyon nincs rendben.
2010. okt. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátod irigykedik a külsődre azért kérdi, h mutasd meg neki, mert sztem szeretne úgy kinézni mint te ott az intim részeken is. A melegség nem ott kezdődik, h ilyenekre kérik a barátot.
2010. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!