Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet emiatt korai magömlésem?

Lehet emiatt korai magömlésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fitymaszűkületem van, csütörtökön műtenek, ennek eredményeképpen a pár hónapos kapcsolatom elején nagyon sokáig bírtam. Elmentem az orvoshoz aki azt javasolta sokat húzgáljam a fitymát a műtétig, tágul egy picit és kevésbé lesz elviselhetetlenül érzékeny és tágult is. Szex közben érzem hogy fel le mozog a fitymám és volt már hogy teljesen hátra is ment, megrémültem mert picit nehezen tudtam előre húzni és azóta korai magömlésem van.

Létezik hogy azért mert a vagina mellett még megkaptam extra ingernek a fityma fel le mozgását? Remélem a szükséges metélés megoldja ezt a problémát is.

Köszi a válaszokat.



márc. 25. 10:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
37%
Jézusmária!
márc. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Létezhet
márc. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%
A metélés ezt a problémát nem oldja meg.Jobb lenne azt csinálnád amit az orvos javasolt.Húzkodd a bőrt,méghozzá sikosítóval. Még nem késő a műtétet lemondani.
márc. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azt csinálom húzkodom és szex közben is mozog de ha kimarad egy két nap akkor megint kevésbé rugalmas és bevallom aggódok is hogy egyszer úgy hátul marad hogy irány a sürgősségi.

Megmondom őszintén lehet kitágulna és félek is a műtéttől de nem akarom hogy a kapcsolatunk rovására menjen a gyerekkoromba elhanyagolt probléma és pontot akarok tenni a végére nem félelemben szexelni.

márc. 25. 12:39
 5/23 anonim ***** válasza:
A korai magömlésed SZERINTEM lehet az lehet a megengedett fitymád által okozott ,,új" érzet. A műtéttöl nem kell félned, egy benőtt köröm műtét rosszabb. Ha te is akarod vágj beley veszteni nem vesztes semmit. Ha bizonytalan vagy akkor viszont folytatsd és egy nap se maradjon ki a kezelésből.
márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Sorry. A korai magömlés oka lehet az új érzet. Elírtam...
márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én is erre gondoltam csak nem tudtam lehetséges e.
márc. 25. 13:39
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig logikusan. Eddig a fitymád fedte a makkod így nem érte közvetlen inger. A makk felszine tele van idegvégzödésekkel, amik moat közvetlenül lettek ingerelve a korábbiaktól eltérően. Természetes, hogy nem bírod olyan sokáig.

Lehet olyat is olvasni a neten hogy annyira érzékeny a makkja a srácnak, hogy hozzá se tud érni, már fájdalmas. Minél több inger éri a makkot annál hamarabb szokik hozzá az ember. Ha megműtteted, ha nem arra készülnöd kell, hogy elötted áll egy olyan isőszak amikor kevesebb ideig fogod bírni a szexet. Elvégre vagy így vagy úgy megszűnik majd a szűkület, nem fogja aktus közben semmi se fedni a makkod és így nem fogja semmi se "védeni" az ingerektől.

márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszi 8as. Persze átgondoltam ezt de jólesik a megerősítés. A műtét alól már nem hátrálok ki, vállalom a kis szenvedést de újra aggodalom nélkül szeretnék szexelni, még ha eleinte gyors is leszek.
márc. 25. 14:35
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen ez a te döntésed és tiszteletben tartom! Egy kalappal a műtéthez és utána pedig mihamarabbi gyógyulást kívánok!
márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!