Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet emiatt korai magömlésem?

Lehet emiatt korai magömlésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fitymaszűkületem van, csütörtökön műtenek, ennek eredményeképpen a pár hónapos kapcsolatom elején nagyon sokáig bírtam. Elmentem az orvoshoz aki azt javasolta sokat húzgáljam a fitymát a műtétig, tágul egy picit és kevésbé lesz elviselhetetlenül érzékeny és tágult is. Szex közben érzem hogy fel le mozog a fitymám és volt már hogy teljesen hátra is ment, megrémültem mert picit nehezen tudtam előre húzni és azóta korai magömlésem van.

Létezik hogy azért mert a vagina mellett még megkaptam extra ingernek a fityma fel le mozgását? Remélem a szükséges metélés megoldja ezt a problémát is.

Köszi a válaszokat.



márc. 25. 10:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Műtet után, minden masabb lesz (jóértelemben) sok sikert és mielőbbi felépülést. Ha van kérdésed irj nyugodtan bátran. (5ös voltam)
márc. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

" Fitymaszűkületem van, csütörtökön műtenek, ennek eredményeképpen a pár hónapos kapcsolatom elején nagyon sokáig bírtam. "

Valamit te nagyon keversz, a fityma szűkület miatt nem bírja sokáig az ember, inkább szenved vele.

márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
12es én arra célzok hogy mivel a bőr fedte a makkot így kevesebb inger ért, mivel a fityma sem mozgott. Amióta tornáztatom és rendszeres a nemi életem, sokkal lazább a bőr, több inger éri és gyorsan elmegyek.
márc. 25. 23:51
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos valami ilyesmiben szenvedek. Nekem eléggé hosszú fitymám van, és gyermekkoromban, plusz korai tini, de későbbi felnottkoromban is, kb 18-20 éves koromig nem is tudtam hatrahúzni, úgy fájt, hogy elviselhetetlen volt. De kb 14-15 évesen elkezdtem tréningezni vele, szépen lassan elkezdtem hatrahúzni, az évek alatt kitágult, és mire 20 éves lettem már helyrejött, hála a tréningezésnek már rendesen fájdalom nélkül hátratudtam húzni a fitymám.

De az évek alatt sajnos korai magömlésben kezdtem el szenvedni, a probléma ugye az, hogy mikor vertem, akkor minél gyorsabban akartam elélvezni, hogy nehogy lebukjak stb, de ehhez hozzászokott az agyam, viszont a fő probléma a makkom hiperérzékenysége, mivel mindig a fityma fedte, ezért pl a gatyámba téve is védve volt, nem szokott hozzá semmilyenfajta ingerhez, mikor szexre kerül a sor érzem, hogy a makkomat olyan felfoghatatlan inger éri, hogy nem bírom és jön a korai magömlés, hiába állok meg 5-10-20 percre, hiába hagyjuk abba a szexet, még több óra múlva is ha kicsit nyelvvel izgatja a barátnőm rögtön abban a másodpercben már lövök is.


Megfigyltem, amikor a a korai magömlésemre veszek be gyógyszert, (itt most nem a reklámokban lévőkre kell gondolni, hanem teljesen másfajta gyógyszerre) akkor a makkom kicsit érzéketlenné válik, és megfigyeltem, hogy ilyenkor az orgazmus nem a makkomból jön, hanem valahonnan a farkam tövétől, ez ez a fajta elélvezés sokkal átütőbb, sokkal intenzívebb mint amikor a makkomból indul ki az orgazmus.


Próbáltam hatrahúzva hordani a fitymám, hogy a gatyámba kicsit szokjon hozzá az ingerekhez a makkom, de fáj, nem tudom elviselni, az egész testemre hatással van, alig tudok menni, vagy bármi mást csinálni.


Én sokkal jobban örültem volna annak, ha gyerekként elvégzik rajtam ezt a fityma eltávolító műtétet, és akkor most nem lenne ez, mert hozzászokott volna a makkom az ingerekhez.


Még régebben, olyan 7-8 évesen a fiú wc-ben mondták a felsősök, hogy húzzuk hátra a fszunkat mert később ezt megszpjuk, gőzöm sem volt akkor erről, meg arról sem, hogy miről beszélnek....hát mostmár leesett a dolog.

márc. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
86%
Kb 10-11 éves lehettem amikor hasonló problémám volt. Én hátra tudtam húzni csak fájt amikor felállt a farkam. Végül a rendszeres masztinak köszönhetően kitágult. Szóval nem mond hülyeséget a doki.
márc. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Ugyanígy vagyok 14es. Amióta tágult egy kicsit percek kérdése és elmegyek és ez rányomta a kedvemre is a bélyegét. Próbálom időben abbahagyni de ahogy te is írod egy fél nap múlva is, mivel kicentiztem ugyanonann folytatom és érzem hogy jön is. Ezzel eddig nem volt gondom, így teljes kudarcnak élem meg a szexet még ha a barátnőm megértő is.

márc. 26. 14:32
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass a dokira,lesz még módod megcsináltatni !!
márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Még ha helyes is a teóriád.


1. Évekig tréningezel, ami után talán hátra tudod húzni a fitymád, és hozzá szoktathatod az érintkezéshez, ezáltal csökkentve az érzékenységét.

2. Bevállalhatsz egy órás műtétet, ami garantálja azt, amit az első opció évek alatt sem. Igaz itt lesz 1-2 kellemetlen heted, a teljes gyógyulás meg vagy 2 hónap, de garantáltan megoldódik a problémád egy életre.


Nekem 2 hete volt körülmetélés, jelentős fitymaszűkület miatt. Nagyon nehéz volt az első egy-másfél hét (itt a neten olvasottak alapján sokkal lightosabb dolgokra számítottam), de egyáltalán nem bántam meg, szépen gyógyul.


Ne hagyd magad lebeszélni a műtétről. Van itt gyakorin néhány elmebeteg, akik fanatikusan győzködnek mindenkit a körülmetélés ellen, de a sok hülyeségnek, amit állítanak (pl. nem fog felállni, nem fogod érezni a szexet stb) , azoknak semmilyen tudományos alapja nincs. Fejlett és fejlődő országokban is szokás a körülmetélés, a világon közel másfél milliárd férfi körül van metélve (vallási, társadalmi vagy épp egészségügyi okokból) és köszönik, jól vannak.


Meg kell szokni, de utána szerintem jobb a metélt szerszám. Jó eséllyel tovább bírod az ágyban, könnyebb tisztán tartani, hu.gyozásnál sem kell rázni hogy kicsepegjen minden...


Ja és ne hagyd magad lebeszélni a teljes körülmetélésről. Az itt tanyázó, már említett elmebetegek sok esetben a részlegest javasolják... De az esztétikailag csúnya, sokkal lassabban (4-5 hónap) gyógyul és az esetek 50-70 százalékánál beszűkül, és akkor lehet menni a teljes metélésre...


Ez a sok itt lebzselő semmirekellő valószínűleg életében nem látott nőt, és azzal kompenzálják a frusztráltságukat, hogy másokat aláznak meg egy egészségügyi okokból elvégzett műtét miatt...


Mint említettem, 2 hete csinálták rajtam az ominózus beavatkozást, nagyon szívesen válaszolok a kérdéseidre, ha vannak esetleg.

márc. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan egyetertek a #18-al. Fainul felvázolta a te helyzetedet, és az itt jelenlévő emberek helyzetét. Én is átestem a műtéten, és igazabol csak pozitívat tudok írni. Sok sikert🤜🤛
márc. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Akit érdekel melyebben a téma vagy csak megosztaná a sajat törtentét

márc. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!