Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet emiatt korai magömlésem?

Lehet emiatt korai magömlésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fitymaszűkületem van, csütörtökön műtenek, ennek eredményeképpen a pár hónapos kapcsolatom elején nagyon sokáig bírtam. Elmentem az orvoshoz aki azt javasolta sokat húzgáljam a fitymát a műtétig, tágul egy picit és kevésbé lesz elviselhetetlenül érzékeny és tágult is. Szex közben érzem hogy fel le mozog a fitymám és volt már hogy teljesen hátra is ment, megrémültem mert picit nehezen tudtam előre húzni és azóta korai magömlésem van.

Létezik hogy azért mert a vagina mellett még megkaptam extra ingernek a fityma fel le mozgását? Remélem a szükséges metélés megoldja ezt a problémát is.

Köszi a válaszokat.



márc. 25. 10:34
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Tegnap átestem a műtéten, teljes lett végül, ahogy az orvos is javasolta.


Nos kezdem a műtéttel. Magán úton csinálták és abszolút kellemes csalódás ért. Sokan mondják fáj az injekció de nem. A makkba nem kaptam így éreztem de meg a vállba jobban fáj mint oda. Egyszer egyszer volt egy másodpercre kellemetlen nyilallás amikor azzal a géppel sütötte az ereket elfelé de amint szisszentem abbahagyta és kérdezte fáj e és adott még érzéstelenítőt. Úgyhogy megmondom őszintén, semmit nem éreztem.


Azóta fájdalom nincs de nagyon érzékeny. Nem fáj de rándulásra késztet pedig azt mondta ma már levehetem a kötést de kizárt hogy úgy bírjam. Nem láttam még az eredményt, kicsit félek is tőle de a műtét és az ezutáni érzékenység számomra eddig kellemes csalódás még ígyis, pedig aztán nagyon féltem. Bárkinek szüksége van rá és fél, ne tegye. Ha szükséges vágjon bele, nincs olyan vészes mimt ahogy elmondják. Az érzékenység nagyon rossz de túl kell élnünk, hogy igazán élvezhessük a szexet.

márc. 29. 12:10
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Mielőbbi gyógyulást! 🤜🤛

Helyes a meglátásod! Ha van kérdésed irj nyugodtan!

márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Csupasz makk ***** válasza:
100%
Engem kiskamasz koromban metéltek körül súlyos fitymaszûkület miatt több mint 33 éve. Jól megnyírták a farkamat, a féket is alaposan kivágták. Saját tapasztalatból mondom, hogy minõségi változást hozott a mûtét minden téren. Nem termelõdik a fitymafaggyú, így mindig száraz a makkom. Nagyon könnyû tisztántartani, nyáron különösen elõnyös, hogy teljesen szabadon van a makkom. Pisilésnél is elõnyös, hogy nem kell húzgálni, a szex és az önkielégítés elképesztõen jó fityma nélkül. Lehet vadulni anélkül, hogy fékszakadástól kéne tartanom. Ízlés kérdése, de szerintem sokkal esztétikusabb, férfiasabb csupasz makkal és alatta a jól látható heggel a vesszõm szárán, mint érintetlenül. Ami a legfontosabb, hogy nincs minek újból beszûkülnie, mert annyi bõrt levágtak, amennyit csak lehetett.
ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!