Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Későn érő vagyok?

Későn érő vagyok?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, 155 cm magas, a péniszem állva 10 cm körül van, volt egy kis fitymaszűkületem, de az helyrejött, szőrösödni nem szőrösödök még, spermám sincs, még előváladék sem, eddig érzékeny volt a makkom, most már 1 hete nem, ez mitől lehet??? Most megyek középsuliba 9, be és elég gázos, hogy csupaszak a lábaim és ilyen kicsi vagyok, ez még a nyáron változhat?

2014. jún. 20. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Készülj fel, hogy a nagyobbak szopatni fognak, de mindig a legnagyobb pofájút üsd ki. Ha egyszer kiütötted onnantól nem mernek majd ujjat húzni veled. Sokat fejlődhetsz egy nyár alatt sportolj és étkezz fehérje dúsan.
2014. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A következő két évben hirtelen fogsz férfiasodni.
2014. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy szopatni fognak, pont ettől félek... Jólenne, ha legalább egy kicsit nőnék a nyáron
2014. jún. 20. 20:59
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

A méretek amiket írtál egész normálisaknak tűnnek, ne aggódj miattuk. A lábad miatt se, van aki szőrösebb, van aki kevésbé – egyébként meg mi a francért nézegetik...


Előváladéka nem mindenkinek van.


A makkod érzékenységéhez meg annyi kérdésem lenne, hogy hát... csináltál-e vele bármit mostanában, mondjuk olyasmit amit korábban nem? Végigér a fitymád a makkon továbbra is?

2014. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Semmit nem csináltam, és végig ér, de eddig fájt ha hozzáértem, akkor fájt, most már nem csak egy nagyon kicsit, fürdőben voltam azóta, lehet a klóros víztől?
2014. jún. 21. 06:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát érdekes, akkor nincs rá ötletem :) örülj neki ^^
2014. jún. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

@20:38


Biztasd még ilyen ökörségekre. Én is láttam ilyen későn érő 9.-eseket, hogy vagy 2-3 évvel néztek ki fiatalabbnak a koruknál na ha azok közül valamelyik egyáltalán megpróbált volna "kiütni" egy ilyen nagy benga vagány állatot az olyat baszott volna vissza a kisgyereknek hogy egy ideig nem kel fel. Nem is értem hogy te milyen álomvilágban élsz.

2014. jún. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
33%

Basszus ez elég gáz.

én 13 éves fiú vagyok, 167 cm magas, a péniszem állva 13 cm, és már több mint 2 éve szőrös vagyok, és már 1 éve van spermám

2014. jún. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért, és aki 15-16 évese így néz ki?


[link]

2014. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

HÁt igen elég későnérő vagy,és még bőven fejlődhetsz.


16 éves kor az a határ amikorra kell hogy legyen fanszőrőd és spermád is ha nem akkor endokrinologushoz kell menni,vérvételből hormont néznek.


Amint elkezdesz nyúlni majd a fejlődésed is beindul de lehet hogy erre csak 15-17 éves korodra kerül sor.



Milyen magas az apukád?


Ebből következtetni tudnánk hogy később milyen magas leszel majd,mert kb akkora mit ő.

Rá kellene kérdezned hogy kb apukád mikor is kezdett el serdülni.


Nem hiszen hogy nyár alatt olyan nagyot nőnél,bár vannak kivételek,inkább kell neked pár év és behozod a lemaradásodat.

2014. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!