Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyárra le szeretnék fogyni 5...

Nyárra le szeretnék fogyni 5 kilogrammot, hogy csináljam? L/15

Figyelt kérdés

172 cm és 75 kiló vagyok. Tudom, hogy picit dagi vagyok (nem vészesen;3), és nyárig szeretnék kicsit jobban kinézni, szóval ha vannak tippjeitek, hogy hogyan kezdjek bele, akkor köszönöm a segítséget :)

úgy tervezem, hogy szeretnék futni (azt nagyon szeretek) mondjuk, ha minden reggel futok fél órát az jó? étkezéssel kapcsolatban, meg hasra és karra szeretnék izmosodni. :)



#diéta #fogyókúra #fogyás #túlsúly #testsúlycsökkenés #tinédzser fogyás #kamasz diéta
2014. ápr. 18. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A hatékony fogyáshoz szükség vagy rendszeres mozgásra és kalória – valamint szénhidrátszegény diétára is. Nem kell koplalnod, de válogasd meg jól, mit eszel! Próbáld száműzni (legalábbis csökkenteni) étrendedből az olajban sült kajákat, a tésztaféléket, süteményeket, cukrozott ételeket-italokat, pékárukat és a gyors-ételeket. A kenyér is regeteg szénhidrátot tartalmaz, de ha semmiképp sem tudod mellőzni fogyasztását, akkor inkább teljes kiőrlésű, barna kenyeret válassz.

Egyes gyümölcsök elősegítik a zsírégetést. Ezek között van például a citrom, a narancs és az ananász, de bármelyik más zöldség-gyümölcsféle felgyorsítja az anyagcserét, ezáltal hozzájárul a fogyáshoz. (A gyümölcsöket próbáld nyers formában fogyasztani, ugyanis a cukrozott üdítők, konzerves gyümölcsök, lekvárok többet ártanak, mint használnak!)

A futás jó arra, hogy kondiban tartson és a lábaidat is erősíti, de én a helyedben speciális izomerősítő tornákat, gyakorlatokat is végeznék. Ha hasra akarsz izmosodni, arra kiváló a hasprés és a felülés. A karjaidat pedig legfőképp súlyzózással tudod edzeni.

2014. ápr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!