Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van egy kis pelyhedző bajuszos...

Van egy kis pelyhedző bajuszos? Ti úgy hagynátok vagy megválnátok tőle?

Figyelt kérdés

2015. aug. 27. 19:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Úgy döntöttem hogy borotva neki százzal ha vastagabb lesz akkor vastagabb lesz legfeljebb gyakrabban borotválkozom!
2015. aug. 27. 20:07
 12/16 anonim ***** válasza:

8 as ,kicsit többet kellene olvasnod erről a "szőrös" témáról.Máris látnád,hogy 1 szőrtüszőből nem csak 1 szőrszál nő ki .A fejen viszont hajhagymák vannak .

Legyél kicsit figyelmesebb mielőtt tanácsokat osztasz .

2015. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Lehet hogy vastagabb lesz de én akkor is borotválkozni fogok!
2015. aug. 27. 20:18
 14/16 anonim válasza:
Attol ne felj hogy jobban fog noni meg hogy erosebb lesz. Ez baromsag. Borotvaljad nyugottan. Egyebkent azok akik annyira ellene vannak. Olyan sulyos teher es annyira megerolteto dolog az hogy 2 naponta megborotvalkozol????? Te jo eg.....
2015. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ja borotva ezerrel!
2015. aug. 27. 20:25
 16/16 anonim ***** válasza:
Majd rájössz te magad is ,mikor mit nem kellett volna . Majd akkor vissza vennéd már a tempót .Az előttem válaszoló (56% os ),minden válaszával egyet értek .
2015. nov. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!