Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A férfi meddőségnek mik a...

A férfi meddőségnek mik a jelei? Esetleg a leírtak alapján van rá esély? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A párom azt állítja, hogy életében 7 nővel volt már együtt, egyikkel sem használt gumit, azaz velem először, eddig megszakítást használt. A lényeg, amit szinte nem hittem el, hogy a hétből egy lányt/nőt sem ejtett teherbe, pedig egyik sem vett be esemény utánit, sőt, volt akibe bele is élvezett. Ez csak haláli nagy szerencse, vagy nem egészséges?

2016. jún. 6. 16:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
Ha termékeny napon is vagytok együtt, akkor is csak 20 % teherbe esni aktusonként, ha normálisan csináljátok. Megszakítással meg nem megy beléd sperma. Persze, előfordulhat terhesség így is, de ha azt nézed, egyik védekezési forma sem 100%.
2016. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
41%
A 10-es válaszom nagy része statisztikai tény, így ha valaki ezzel nem ért egyet, és lepontozott, az gondolja át újra a dolgait. Egyik védekezés sem 100%-os, nem kell szexelni, ha valaki nagyon nem akar gyereket, ez a biztos megoldás. Egyébként statisztikus vagyok, úgyhogy kissé érzékenyen érint, ha buta emberek lepontozzák azt, amihez igazán értek.
2016. jún. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki az a kedves aki mindenkit lepontoz, de nem sokra megy vele. Tőlem azért jár a zöld kéz.:)
2016. jún. 6. 22:15
 14/15 anonim ***** válasza:

Azért egy STD vizsgálatra elküldeném mindenképpen,hisz sose használt gumit...

Amúgy ez azért fura számomra mert azért egy szűz fiú általában nem tudja kontrollálni a dolgokat! Több év tapasztalat kell mire kialakul hogy ő mikor hogy.

Két férfivel voltam a párom előtt mindössze, de mindkettő szűz volt és bizony kellett legalább jópár hónap mire rendeződött a dolog hogy vissza tudja tartani, kontrollálja pedig gyógyszert szedtem, nem volt gond.

Tehát azért ebben vagy van egy kis túlzás, hencegés vagy van valami gond (ezen elég lesz akkor parázna ha tervezitek a gyereket, ilyenkor az elején mindketten menjetek el egy teljes kivizsgálásra hogy ő ki legyen pipálva az elején és azt már nem kell később kizárni, hanem lehet nálad kutakodni ha nem sikerül) esetleg a nőknél volt valami (sok nőnek van valamilyen gondja amiről nem is tud hogy átmenetileg meddő pl lusta petefészkek, van vérzés de peteérés nincs, ciszta, pajzsmirigy gond, endometriózis, elég egy enyhébb verzió és simán nem sikerül teherbeesnie stb.) esetleg gyógyszert szedtek, injekció... Nem mindenki köti a pasi orrára.

Az én párom se szeret kiszállni idő előtt amúgy így hüvelygyűrűm van.

Haverék a tabletta mellé alkalmaztak megszakítást, egyszer csinálták végig és bizony azóta két éves a gyerekük...

2016. jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok mindentől függ. Nem feltétlenül a férfi a hibás. Bármelyikőtök hormonja lehet felborulva, vagy egyszerűen neki nem volt betervezve gyerek az életébe. Nem tudhatod mi a hozott anyaga az előző életekből, vagy éppen mi a mostani életében a feladata. Sorolhatnám a további okokat.
2016. jún. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!