Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi az oka annak, hogy összemen...

Mi az oka annak, hogy összementem? Hogyan tudnám menteni a menthetőt?

Figyelt kérdés
Eddig bőven 170 voltam (170,5 körül), most meg alig 169. Mind2-t este mértem. Az utóbbi hetekben kezdtem el kondizni, szóval lehet ez az oka, tehát abba is fogom hagyni mielőtt még túl késő, pedig pont azért kezdtem el, mert 53 kiló vagyok, de az a néhány kiló izom nem kell azon az áron, hogy 30 éves koromra majd 167-168 legyek (23 vagyok). Közben iszok fehérje és tömegnövelő shake-ket is. Az ember azt gondolná, hogy huszonévesen még valamennyit nőhet, erősödhet, férfiasodhat én meg még jobban kezdek leépülni. El sem tudjátok képzelni, milyen fájdalmat érzek most. Vannak férfi jóga oktatások? Azt hallottam a jóga, meg eleve a nyújtó gyakorlatok jó hatással vannak a testalkatra. Érdemes lenne ilyen helyre elmennem? Az úszást ne javasoljátok, mert a víz hideg és nem is tudok úszni. A hiúságom miatt pedig nem is szeretek vízben lenni (sovány vagyok).

2016. okt. 21. 23:50
 1/7 anonim válasza:

Az edzésnek ehhez nincs köze (szerintem). Én is hasonló magas vagyok mint te. Múltkor mértem és 168 cm lett... nyújtottam pár percet és egyből megvoltam 170 cm. Olvastam, hogy este az ember pár centivel alacsonyabb mint reggel. Ugye a test kicsit "összemegy" a nap vége felé (nem tudom hogy írjam, bocsi :D )

19/f

2016. okt. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Első vagyok: arra akartam célozni, hogy nem mindig jön ki ugyanaz az eredmény.
2016. okt. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, igaz amit írsz, épp ezért mértem mind2-t este és azért aggaszt, mert korábban este is megvoltam mindig 170 (reggelente meg sokszor 171 fölött), most meg egyértelműen egy centivel alacsonyabb vagyok.
2016. okt. 22. 00:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Én este 'összement' állapotban is 183.5 centi vagyok. Reggel 184-5 körül.. Ha kondizással össze lehetne menni, akkor már picike lennék. :)

19/L

2016. okt. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan szabadna kondizni és bizonyos gyakorlatokat csak. Más sportot kéne keresned.
2016. okt. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gravitáció:) Az űrbe amikor kimennek az űrhajosok, úgy tudom, ők is megnőnek, de utána meg összemennek újra, mikor újra lesz földi gravitáció.
2016. okt. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én reggelente 182-183cm szoktam lenni, van amikor estére meg mérek egy 179et szóval bőven 3-4cm
2018. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!