Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Több, mint fele letört fogat...

Több, mint fele letört fogat meg lehet menteni?

Figyelt kérdés
Ez egy nagyon régen tömött 6-os fog, ami tavaly lett gyökérkezelve. Most meg letöredezett.. Kohúzatni nem akarom, mert akkor meg a helyével mi lesz. Nagyon el vagyok keseredve, meg sajnos a korona drága, már ha egyáltalán lehet...
2022. febr. 10. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Én legalábbis úgy tudom.
2022. febr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyre már raktak koronát, de nem nem volt ennyire letörve, bár jobb lett volna korábban elmenni vele...


Ki nem fogom húzatni, az tuti.

2022. febr. 10. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor max kárát fogod látni.
2022. febr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki kell húzni.
2022. febr. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha még van valami foganyag, amire fel lehet építeni a fogat, menthető lehet, de ezt doki tudná megmondani. Inkább őt kérdezd, mint minket!
2022. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet már nem aktuális a kérdés, de azért leírom, mert másnak is hasznos lehet.

Nekem hasonló a történetem, annyi az eltérés, hogy még nem gyökérkezelt. Az én jelenlegi orvosom nagyon jó. Nekem is letört többször egy fogam és már az ínyig és csak egy kis csonk lógott ki a felső részből, mégis ismét megmentette. Voltam közben másik dokinál is, aki mondta, hogy szerinte ezt már inkább csak húzni érdemes... Szóval szerintem, ha lehet nézesd meg több orvossal is, mert valamelyik nem tájékoztat rendesen és nem is tudod milyen lehetőségeid vannak, vagy épp a számára könnyebb utat választja...(ami kevesebb munkával jár).

Ha gondolod egyeztess a nálatok illetékes betegjogi képviselővel is előtte.

2022. máj. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!