Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabisok, hogyan mossátok...

Fogszabisok, hogyan mossátok a fogatokat, hogy semmi kaja ne maradjon közötte?

Figyelt kérdés
Hátul van a gond, mert nem látok oda be és csak súrolom mert nincs más amit tegyek. Nincs valami technika amivel hatásosabb lenne a fogmosás? Esetleg valamilyen szerek nincsenek ilyesmire?
2010. szept. 16. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Megfeleloen hosszu nyelu,puha suru fogkefét ajánlanék.Ebbol sok fog fogyni:-) Lassan és alaposan súrold meg a fogsorodat minden oldalrol(finom mozdulatokkal, ne agresszívan mert a kefe beakad és eltori a fogszabályzot).Nekem amikor szabályzom volt kb 15percen keresztul mostam fogat.Semilyen kulonleges szert nem használtam de kéthetente jártam ellenorzésre vele, így a fogász is mindig megtisztította.Kérdezz rá a fogdokinál hogy mit tud ajánlani a konnyebb tisztítás érdekében
2010. szept. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem hogy amíg viseled a szabályzot vigyáznod kell hogy mit eszel.Pl mákos és dios dolgokat nem ajánlanék:-)
2010. szept. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!