Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Másoknak is így volt? Fogszabi...

Másoknak is így volt? Fogszabisok!

Figyelt kérdés

Van fogszabim lassan 3 éve,és most kaptam gumikat,hogy húzza őket jobban,és azt mondták,hogy még lesz egy állítás,és ha szép,és a gumi is jól húzta,akkor leveszik. Fogszabisok nektek is így volt? :$

16L


2011. júl. 19. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem állandó volt,nem tudok erről nyilatkozni,viszont örülhetsz,hogy végre leveszik:D
2011. júl. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem én vagyok hülye, de nem értelek. :s Hogy érted, hogy most kaptál gumikat? :,o
2011. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ilyen kis fehér gumikat,vmi Elastics, erre a kis kampóra(hook)-ra kell tenni,ami a bracketten van. :D
2011. júl. 19. 12:10
 4/8 anonim válasza:
Nekem 2 évig volt fogszabályzóm. Azt hiszem tudom milyen gumira gondolsz, de nekem nem volt olyanom, úgyhogy azzal kapcsolatban sajnos nem tudok segíteni. Viszont ha az orvos azt mondta hogy utána leveszik, akkor biztos hogy így is lesz. Csak használd tényleg amit mondanak, az a tapasztalatom hogy még ha kellemetlen is, de megéri és annál hamarabb leveszik. Kitartás! :) 17/f
2011. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem kb féléve van, szóval nem tudok segíteni.Állítólag ez fáj. Tényleg fáj?:S

14/L

2011. júl. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem 2 évig volt állandóm, aztán énis megkaptam ezeket a gumikat.Aztán ezt hordanom kellett kb 1 évig, majd levették az egészet.Most pedig 1 évre éjszakait kaptam.
2011. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan ide kellett feltenned ezt a kérdést? Nem gondolod, hogy ennek a fogápolásban van a helye?
2011. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

1 évig? :O

Uristen na csak mennyek megint,de ha még egy év,én elásom magam :|

2011. júl. 19. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!