Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Profi, fogszabályzással...

Profi, fogszabályzással foglalkozó hely Budapesten?

Figyelt kérdés

Olyan helyet keresek, ahol már sok tapasztalat gyűlt össze helyben, ahol ez az egyik fő profil és nem csak egy pár éve végzett, az adott fogászatra havi pár napra beugró fogorvos, akihez a fogszabályzás tartozik.


Köszönöm!



márc. 19. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Csiki fogszabályozás híres, de drága is, ő az egyik megalkotója a pitts-nek is, jó vélemények vannak róla. Amúgy facebookon van ilyen csoport, ott tudnak neked ajánlani és véleményt is mondanak egy-egy dokiról.
márc. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a javaslatot!


Csikivel láttam egy videót, amiből tényleg úgy tűnt, hogy profik, de annyira, hogy egyedül náluk nem láttam árat a weboldalukon.


A Facebook csoport nevét meg tudod mondani? (Találtam egyet, de lehet, hogy nem erre gondoltál.)

márc. 19. 09:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogszabályzósok klubja a neve.
márc. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Borbély stúdió.
márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!