Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy vehetném rá, hogy ne...

Hogy vehetném rá, hogy ne kivehetős fogszabályzóm legyen?

Figyelt kérdés
Voltam fogászaton, és már vettek lenyomatot is, és azt mondták, hogy valószínűleg kivehetős készülékem lesz. Én nagyon de nagyon nem szeretnék kivehetőset, mert látom, hogy nem lennék becsületes hordója,és már most undorodom tőle.Félek, hogy nem lehet rendeset kérni (a barátnőm azt mondta hogy államin nem lehet rávenni őket). Most mit tegyek? Nem hagy nyugodni a téma.

2017. jan. 16. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Megmondod,hogy ő akkor nem biztosan hordanád.Amúgy meg mond meg az igazat aztán max kivehetőset kapsz.
2017. jan. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm :D
2017. jan. 16. 19:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Az allando után is kene hordanod kivehetoset dupla annyi ideig..es az allando dragabb es ha kivehetos eleg akkor szerintem felesleges ha ugy is miutan leveszik az allandodat muszaj lenne kivehetos ejszaki fogszabalyzot hordanod
2017. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!