Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Isztambulban orr műtetem lett...

Isztambulban orr műtetem lett volna de azt mondta az orvos hogy hiv pozitív vagyok ?

Figyelt kérdés
Ez lehetséges soha nem volt szexuális kontaktusom senkivel nem használok intravénás szereket . Véradó vagyok soha nem volt probléma . Előző nap tettem ellenük egy reklamációt mert a sofőr el lopta a pénztárcám ez nem tetszet nekik . A pénzt nem adjak vissza mert állítólag az en hibám mert azt mondtam nem vagyok beteg . Mennyi esélye hogy ilyenről hazudnak ? Nem adtak papírt meg semmit

2023. szept. 21. 18:53
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Tudok lépni valamit elenuk ? Meg itt vagyok es nem nagyon merek csinalni semmit voltam rendőrségen
2023. szept. 22. 21:12
 12/21 A kérdező kommentje:
A hotelban vagyok most is mert a repülőm kedden indul vissza
2023. szept. 22. 21:13
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Na abban ne reménykedj, hogy a török rendőrség megvéd egy európai nőt a török bűnözőktől. Tettél feljelentést angol nyelven? Adtak azon az álklinikán papírt a befizetésről? Egyáltalán hogy fizettél?
2023. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Tettem fel jelentést fordítóval török nyelven van . Van róla kassza szalagom es meg van az aplikacioban is
2023. szept. 22. 21:17
 15/21 anonim ***** válasza:

"Tudok lépni valamit elenuk ?"

Aláírtad a szerződést, hogy mindenféleképpen fizetsz? Ha igen, akkor ez van.

2023. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Azt irtam alá hogy nincs semmi betegségem
2023. szept. 22. 22:14
 17/21 anonim ***** válasza:

Azt hiába írtad alá, ha ott is megvizsgáltak.

Komolyan nincsen róla papírod, hogy majdnem másfél millió forintot fizettél?

2023. szept. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Bocs, másfél milliónál is jóval többet.
2023. szept. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Melyik klinikáról van szó kérdező. Engem januárban műtenek majd Isztambulban, a Vanity klinikán, egyébként Törökországban nagyon jó az egészségügy, csak körültekintően kell klinikát választani.
2023. nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19 ez hol van másként?
2023. nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!