Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Isztambulban orr műtetem lett...

Isztambulban orr műtetem lett volna de azt mondta az orvos hogy hiv pozitív vagyok ?

Figyelt kérdés
Ez lehetséges soha nem volt szexuális kontaktusom senkivel nem használok intravénás szereket . Véradó vagyok soha nem volt probléma . Előző nap tettem ellenük egy reklamációt mert a sofőr el lopta a pénztárcám ez nem tetszet nekik . A pénzt nem adjak vissza mert állítólag az en hibám mert azt mondtam nem vagyok beteg . Mennyi esélye hogy ilyenről hazudnak ? Nem adtak papírt meg semmit

2023. szept. 21. 18:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Hát igen mindenhol így van, Németországban például börtönben van egy sebész, mert sokan meghaltak a kezei között. Szóval a klinika leírása alapján hálát adhat a jóistennek, hogy inkább nem műtötték meg, ki tudja milyen orvosok vannak egy ilyen helyen.
2023. nov. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!