Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől halhatott meg ilyen...

Mitől halhatott meg ilyen fiatalon? 😱

Figyelt kérdés

Az egészség szolgálatában! Felfoghatatlan!


[link]



febr. 16. 13:00
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

Mivel virológus volt, gondolom az oltást is propagálta, de ez most nem lényeg!

Felakasztotta magát? Alapvetően egy normális ember volt! Nem erős ez egy kicsit?

febr. 16. 14:32
 12/41 anonim ***** válasza:
75%

#11 Mondd, te még sosem hallottál a mosolygós depresszióról?

Lehet, hogy az életében most történt valami, amit nem tudott feldolgozni, és úgy gondolta, hogy ez lesz a megoldás.

Nekem két oltásom van, mert annak idején anélkül nem tudtam volna logisztikázni a családi dolgokat, hogy mindenkinek jó legyen, a magánéleti problémáimat nem ezekből következtetem ki, hiszen semmi közük egymáshoz, és nem leszek öngyilkos sem.

Mondjuk azt nem állítanám biztosan, hogy normális vagyok.

febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
63%
#11: dede, most jön az, hogy nem bírt a lelkiismeretével, Covid-átok stb...
febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
13. Akkor csak vicceltem?? 😃
febr. 16. 14:51
 15/41 A kérdező kommentje:

"Nekem két oltásom van, mert annak idején anélkül nem tudtam volna logisztikázni a családi dolgokat, hogy mindenkinek jó legyen"


Oké! Mi van azokkal akik oltás nélkül is tudtak logisztikázni?

Egy csomóan változtatásra kényszerültek!

febr. 16. 14:54
 16/41 anonim ***** válasza:
62%

#15 Valószínűleg élik ők is az életüket. De most, hogy mondod, mi van azokkal, akik oltás nélkül öngyilkosok lettek?! Lehet, hogy megbánták, amiért nem vették fel, mert kimaradt nekik ez az élmény?


Látod, konteót gyártani én is tudok, csak nincs értelme.

Egy ember meghalt. Pont.


Egyébként örülök, hogy volt, aki tudta rendezni az életét anélkül is.

Nekem van ismerősöm, aki már a hatodik oltást adatja be, mert egy szerette meghalt oltatlanul, és retteg, mert egy másik is hajszálon múlt, hogy megmaradt ugyanabban a családban.

febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
16. Látom magas labda ez neked, de nem baj.
febr. 16. 15:10
 18/41 anonim ***** válasza:
76%
Állítólag elhagyta a családját a szeretőéért, aztán a szeretője kidobta, és ezt nem tudta feldolgozni, ezért öngyilkos lett. Az oltás azért lehet releváns, mert virológus volt, és az öngyilkossága jól példázza azt, hogy mennyire túl volt dimenzionálva a covid. Arra tette fel az életét, hogy a vírusok ellen küzdjön, de emiatt részt vállalt egy olyan kampányban, ami a lezárások és az oltások kényszerítése révén izolálta az embereket egymástól, munkahelyeket tett tönkre, számtalan embert hajszolt depresszióba, öngyilkosságba. Tehát a sors keserű iróniája, hogy azon mentális egészség krízis játszott közre az ő halálában is, aminek az eszkalálásában neki is kulcsszerepe volt, a legjobb szándékai ellenére is -- az csak arra jó, hogy kikövezze a pokolhoz vezető utat.
febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:

"Tehát a sors keserű iróniája"

"kikövezze a pokolhoz vezető utat"


Gondolod hogy így lett volna? 🤔

febr. 16. 15:58
 20/41 anonim ***** válasza:
82%
18-as: A posztom nem tartalmazott spekulációt.
febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!