Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől halhatott meg ilyen...

Mitől halhatott meg ilyen fiatalon? 😱

Figyelt kérdés

Az egészség szolgálatában! Felfoghatatlan!


[link]



febr. 16. 13:00
1 2 3 4 5
 21/41 kovacs magdolna2 ***** válasza:
38%

Az oltottak hullanak mint a legyek , ő meg reklamozta milyen krv jó az oltás.

Öngyilkos lett nem tudom sajnálni.

febr. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
70%
21-es: a 18-as hozzászólásomban kifejtettem, hogy vannak problémák azzal, amit a virológusokra hivatkozva csináltak. De ez egy elég empátiamentes hozzáállás. Ha neked van egy karriered, ami elvárja, hogy hirdesd az oltást, akkor eldobod a karriered, amiért egész életedben dolgoztál? Nem túl meredek alapból feltételezni, hogy ártani akart, nem illetné meg az ártatlanság vélelme? És ha nem akart ártani, miért érdemelné meg a halált?
febr. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim válasza:
100%

18 és a többiek: forrást tudnátok adni?

köszi

febr. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
febr. 19. 14:49
 25/41 anonim válasza:
16%
Örömteli hír hogy felfordult, az oltástálibok remélem követik szép sorban..
febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
0%
Volt szomszédom is meghalt 2010-ben 44 évesen, gondolom ő is a covid oltás áldozata lehetett.
febr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
32%

26: ezt senki nem állítja, ez szalmabáb érvelés. Nem minden oltásellenes vagy oltás szkeptikus állítja azt, hogy mindenki egészsége károsodni fog aki oltat.


Ilyen alapon én meg mondhatnám, hogy szerinted biztosan a madárinfluenzában halt meg a szomszédod, mert nem oltatott az ellen.

febr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
De. Ha most halt volna meg 44 évesen már minden oltás szkeptikus jönne, hogy nemattóvan meg bezzegazótás meg minek vette fel a karikoktélt?
febr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
67%
Én nemhogy szkeptikus, de oltásellenes vagyok, és nem "jövök ezzel". Nem vagyok felelős azért, amit mások mondanak. Nonszensz, hogy az agresszív szabadságellenes törekvéseket az legitimálja, hogy a "másik oldal" hülyékből áll. Abszolút nonszensz. Egyrészt nem mindenki állít abszurd dolgokat az oltásról akkor sem ha oltásellenes, ERRE ÉLŐ PÉLDA VAGYOK, másrészt, ha totális baromságokat is mond valaki, akkor sincs joga a társadalomnak megvonni alapvető szabadságjogokat.
febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
52%
Én egy dolgot nem értek. Aki a covid oltás ellen volt/van, az csak addig jutott 4 év alatt, hogy volt, aki meghalt tőle? Ennyi? Az miért nincs meg pl, hogy lesz mégegy pandémia és senki nem ússza meg a következő járványt, vagy éppenséggel az oltást? Komolyan kérdezem. Rohadtul nem titok semmi, de néhányan annyira le vagytok ragadva a covidnál, hogy az hihetetlen...
febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!