Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A herpesz vírus ellen van valami?

A herpesz vírus ellen van valami?

Figyelt kérdés

Ajakherpeszem szokott lenni, nem tudom kitől kaptam el, mióta az eszemet tudom azóta van pedig soha nem is smároltam senkivel és úgy tudom hogy egy pohárról nem lehet elkapni.

Van valami mód a herpeszvírus kiírtására?


2012. máj. 5. 08:59
 1/4 anonim válasza:
Én úgy tudom,hogy nincs rá gyógyszer,mert beleépül a sejtmagba.És ha legyengül az imunrendszerünk rögtön felszinre tőr.
2012. máj. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fertőzés a szervezetben lappang, bármikor aktívvá válhat, pl: láz, stressz, meghűlés, menzesz, vagy leégés alkalmával. A szervezet vírusokkal szembeni ellenálló képességét pl: A és C vitaminnal, bizonyos B vitamin kombinációkkal növelhetjük. Javaslom még, a bioflavonoidok, a cink, a lizinnevű aminosavakat, valamint a bél baktériumflóráját helyreállító Acidophilus tabletták szedését.
2012. máj. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Leginkább aciklovir kell rá :D
2012. máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mivel cseppfertőzéssel is terjed, bizony el lehet kapni pohárról is!! Néhány tanács amit érdemes megfogadni:


[link]

[link]

[link]

2012. máj. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!