Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért vagyok állandóan beteg?

Miért vagyok állandóan beteg?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag 1-2 hetente megbetegszem.


Először egy jó kis influenzát kaptam, az orvos a szokásos Algopirynt írta fel. Meg is gyógyultam 1 hét alatt, majd rá két hétre újból megbetegedtem, ezúttal enyhe torokgyulladással, orfolyással és lázzal kombinálva. Nurofen és Strepfen volt a recept, megint sikerült meggyógyulnom viszonylag hamar. Aztán kb 10 nap múlva megint visszajött a torokgyulladás, ezúttal láz nélkül, csak a torkom fájt de az elképesztően. Most már antibiotikumot kaptam(Amoxicilin), ami 3 nap alatt meggyógyított. Na vajon mi történt, kitaláljátok? Igen, 3 nap múlva ÚJRA visszaestem a torokgyulladásba.


Nem nagyon értem, mert rendesen, vitamindúsan táplálkozom, még külön vitaminkészítményt is szedek, nem élek stresszes életet.

Már nagyon idegesít, hogy állandóan beteg vagyok, más is van ezzel így? Érdemes lenne valami extra kivizsgálást elvégeztetnem? Ha igen, mit?


Köszönök minden segítséget.


2009. okt. 9. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű hogy az első megbetegedésed annyira legyengítette a szervzeted,hogy nem tudsz felépülni rendesen.Tudok egy jó immunerősítőt,írj privi,és tudunk róla értekezni.
2009. okt. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan ebben a cipőben voltam mint te.

A végén kiderült,hogy a mandulám az oka!!/Nem tudom neked megvan-e/Meg műtöttek, azóta talán 2x voltam beteg.A műtétem 5 éve volt!

2009. okt. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ezeket kellene vizsgálni:

Jól fel szoktál öltözni, nincs kint a derekad?

Nem iszol szénsavast, hideget?

Rétegesen öltözöl kint?


Én vitaminkészítményt nem szednék, ha elég változatosan táplálkozol, lehet, hogy még árt is.

Ha megbetegszel, ki kéne feküdni, 2-3 nap melegben, ágyban. És a gyógyszerek helyett elég lenne természetes anyag? méz, fokhagyma, lilahagyma, rozmaring vagy kakukkfű tea.

2009. okt. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyenge az immunrendszered. Erősíteni kellene.
2009. okt. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fel kell erősitened az immunitásodat, igenis kellenek hozzá minőségi táplálékkiegészitők - nem patikai gyógyszer vagy szintetikus, hanem temészetes, - és rendbejössz.Ma már senki nem tudja magának megadni azt a minőségi táplálékot, ami mellett jól müködhetnénk, ezért kell pl. az echinacea, aloe vera stb. Ha érdekel, hogy én mivel oldottam meg, hogy már évek óta nem vagyunk betegek, irj, szivesen segitek.
2009. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát..nekem ugyanez a problémám:( már lassan osztályozóvizsgát kell tennem,annyit hiányoztam a suliból emiatt:S pedig én is szedek vitamin,külön dokinál is voltam ezzel,de kb semmit sem ért:S
2010. febr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
5\6 válaszadó kérlek ìrd meg mivel tudom az immunitásomat erősìteni. Már mindent kipróbáltam de semmi sem használ hosszútávon. Köszi
2016. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!