Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért akarok újra vágni mikor...

Miért akarok újra vágni mikor halványulni kezdenek a sebek?

Figyelt kérdés
Próbálok leszokni a vágdosásról, de ahogy egyre halványabbak a sebek annál inkább nehezebb és hiányzik az a csípő érzés mikor a víz a kezemhez ér. egy ember tudja mi a helyzet, viszont úgy érzem zaklatom ezzel az egésszel, ezért szeretnék tőletek tanácsot kérni, hogy hogy hagyhatnám abba.

2023. febr. 19. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Mert mentálisan beteg vagy .

Fordulj orvoshoz mielőtt nagyobb kárt okozol magadban vagy másokban!

2023. febr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vantel ***** válasza:
9%
Kukoricát morzsolni még jó leszel!
2023. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%

Az első és második nem tul értelmes válaszoló.


Rátérve a kérdésre, pszichológust javasolnék, de számítani kell rá, hogy bezárhatnak a pszichiátria nyilt osztályára, hogy ne tehes kárt magadban.


Az előző kettő gúnyolódott. Én tapasztalatból mondom. Nem vágtam fel magam, de terveztem. Ezért be is zártak. Most pszichológus kezel, de jelezte, hogy, ha úgy látja, hogy veszélyt jelentek magamra, akkor dönthet úgy, hogy bezárat a saját érdekemben.

2023. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!