Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék barátnőt szerezn...

Hogyan tudnék barátnőt szerezni Borderline ként?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen megy ez férfiként hiszen rettegek a visszautasítástól nem merek kezdeményezni ha mégis

van olyan hogy már közelebb kerülők a hölgyhöz de valamiért mindig elbaszok valamit pontosabban ellököm magamtól (leértekelem)

Valahol szükségem van az közelségre de valahol meg félek is tőle viszont úgy érzem jót tenne az állapotomnak egy kapcsolat

Illetve az önbizalmam is ingadozó

Valakinek tapasztalat vagy esetleg tipp



2023. jún. 30. 01:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
96%
Majd minden embernek van valami nyavalyája, max. nincs kivizsgálva. Ha most mindenkire rányomjuk, hogy ne csináljon gyereket, mert színtévesztő, csontritkulásos, borderline, "lusta", stb., akkor kihal az emberiség, aztán a szúnyogok is.
2023. júl. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok.


Akkor ennyi erővel Magyarország 80%-ának nem kellene vállalnia gyermeket?!


Szerintem terápia kellene legyen az elsődleges mindenkinek, abban egyetértek, ebben az állapotban amiben jelenleg vagyok, nem kellene gyerek!

Viszont 10 év terápia után jobb állapotban leszek! Mert teszek érte!

2023. júl. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Több választ is írtam. Nekem is van borderline diagnózisom, de van két szép, okos (az egyikük kiemelkedően okos, kb. zseni kategória), pszichésen makk egészséges gyerekem.


Aki jár terápiába, annak van esélye arra, hogy évek munkájával egészen jó állapotba kerüljön és lehessen párkapcsolata, családja, gyerekei, ahogy 22-es írta.

2023. júl. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
47%

Én meg leírtam a 20as válaszomban hogy egy beteg vérvonal fattya vagyok és hogy szenvedés minden nap


De a családi kapcsolatok kategóriában is le van írva hogy aki alkalmatlan szülőnek az ne csináljon gyereket


Szerencsére a testvérem már el lett vetetve így neki nem kell vergődni

2023. júl. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

22-es vagyok...


24-es, aki így áll hozzá hogy alkalmatlan, az is marad....

Aki tesz a változásért változtathat rajta.....


Ez nem csak a géneken múlik, sőt leginkább traumák okozzák....

Ezert megfelelő terápia közben/után nagymértékben javulás következik be.

Elhatározás kérdése, és hogy a spektrum melyik végén helyezkedik el az illető!!!!!

Nem egyforma egyetlen egy ember sem, ahogyan a borderlineban szenvedők sem!

2023. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Hat persze hogy traumák okozzak

Ha az ősember apad elveri az anyádat, akiből dől a ver, az talán elég nagy trauma egy életre, nem?


Ha megdobálnak az iskolában az is, nem?

Nemcsak a gyerekre, de a kapcsolatra is alkalmatlan vagyok, egyrészt aszex is lettem, másrészt felek hogy velem is az történne mint az anyámmal

2023. júl. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
26: Ez a te történeted, nem mindenkié. A legtöbb bántalmazó csalàdban nincs bpd aztán mégis.
2023. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Igen nyilván csak a sajatomat tudhatom 🙄


Nem csak a bpd létezik

Rengeteg tünet keveredik

A lényeg hogy szorongó ideggyenge, nem stabil embernek nem lehet semmije

2023. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ez az, csak a sajátodat tudhatod ezért nem kéne általánosságban beszélned. Az én szüleim pl. elvileg semmilyen mentális betegséggel nem küzdenek, számos pszichológiai vizsgálaton átmentek de egy rémálom, bántalmazó család volt.
2023. júl. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!