Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám legyőzni ezt a...

Hogyan tudnám legyőzni ezt a brutál hipochondriát?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy halálosan félek a limfómától.

Szinte könyékig benyúlok minden lágyrészbe ahol tudom, hogy vannak nyirokcsomók, hogy találok-e vajon és nyilván van, hogy amikor már izomból nyomkodom akkor van hogy találok párat ilyen max 2-3mm hosszúkás kis nyirokcsomókat.

Illetve 2 van a lágyékomban szimmetrikusan, amit már mutattam orvosnak kb 8 éve, azt mondta hogy ez teljesen normális és azóta sincs vele semmi baj. De mégis rettegek hogy meghalok limfómában és egyszer felkelek és lesz egy kóros csomóm valahol. Tudom hogy ez nem normális de nem tudom legyőzni.

Van valami tippetek?



ápr. 9. 19:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%
A vége meg ugye "memento mori", nem sok halhatatlan embert ismerünk.
ápr. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát ja. Bár azért ezt a memento mori-t nem igazán most akartam volna elkezdeni. 22 vagyok.
ápr. 10. 15:55
 13/13 anonim ***** válasza:
Még idős is vagy hozzá. Én 8 éves voltam amikor először komolyan tudatosult bennem a dolog. Csúnya halál lett volna. 🙏
ápr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!