Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Arisppánál (aripiprazol)...

Arisppánál (aripiprazol) ilyen hatás normális?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, kb másfél hete szedek 10 mg aripiprazolt reggelente, mellé 0.5 mg riszperidont. Reggel és délelőtt a riszperidon egy picit álmosít, de délután rám tör egy hatalmas “energiahullám” magyarul mozgáskényszerem lesz hirtelen, nem tudok megülni a fenekemen, olyasmi mintha valami stimuláns lenne ez a gyógyszer nekem és nem is antipszichotikum ami alapból lenyom. Nagyon fura. Másoknak is van ilyen?

Illetve másnap reggel meg még mindig ilyen ébernek érzem magam.



máj. 16. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális, nem minden antipszichotikum nyom le, van ami pörget, mint pl ez! Én is szedtem.
máj. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, az orvosom mondta, hogy élénkít, de nem hittem, hogy ennyire. Mondjuk élvezem, legalább nem vagyok álmos 0/24, meg nem alszok el random helyeken ahogy korábban volt…😂
máj. 16. 16:54
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet buta kérdés, de ha pörget akkor miért nem az a neve, hogy mondjuk “gyenge stimuláns”?🥲😅
máj. 16. 17:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés! 😁😃😂
máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez a gyógyszer direkt erre van, hogy ezt okozza.
máj. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 hát akkor basszus ez egy stimuláns nekem senki se mondja, hogy ez egy antipszicho😂😂😭😭
máj. 16. 20:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem zárja ki egymást...
máj. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

Jó igazad lehet😂

máj. 17. 05:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!