Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy ettől lennéne...

Lehetséges, hogy ettől lennének kék-zöld foltok a testemen?

Figyelt kérdés
Mivel más magyarázatot nem tudok rá, ezért azt hiszem, hogy néha ha álmomban megütöm magam, akkor az megjelenik rajtam valójában is. Lehetséges, hogy ennyire intenzíven átélem az álmaim? Sokszor vannak kétes eredetű foltok rajtam, holott amúgy nem nagyon kerülök olyan helyzetbe, hogy megüthetném magam. És főleg nem olyan helyen, és annyira....
2011. jan. 14. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez is elképzelhető, de azért érdemes lenne megfigyelned, hogy egyébként, ébren mennyire könnyen szerzel véraláfutásokat. Ha viszonylag könnyen, akkor beszélj a háziorvosoddal, érdemes egy erre kiterjedő laborvizsgálatot kérned. Nekem egyszer egy gyógyszer okozta mellékhatásként, hogy még a kilincs megfogásától is elpattant az ér az ujjaimban, kézfejemben. Akkor mondták, hogy a biztonság kedvéért kivizsgálnak, nehogy az az ominózus betegség (sajnos nem tudom a nevét) álljon a háttérben), de szerencsére csak a gyógyszer volt a "ludas". Figyeld meg, történik-e ilyesmi napközben is, ha igen, irány a háziorvos.
2011. jan. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem egy éve,hogy álmomban verem össze magam!:) Bár nálunk a férjem az éjszaka elindulós fajta, nem én. Aztán kiderült,hogy vékonyak a hajszálereim és viszonylag kicsi izommunkára elkezdenek pattogni és attól vannak a foltok! Ha mondjuk edzek, vagy futok, vagy csak többet túrázok, jönnek a foltok. Menj dokihoz! Nekem érfalerősítőt kell szednem!
2011. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezek nem véraláfutások, hanem kifejezetten zúzódás jellegűek... Nem tudom mitől vannak. Nagyon megerőltető (sőt nagyjából semmilyen) sportolás nem jellemző, és egyébként rendszeresen járok vérvételre (más dolog miatt), ahol semmilyen érték nem volt kóros, gondolom kimutatná, ha lenne probléma...
2011. jan. 14. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, a vérvétel nem mutatja ki! Mit értesz zúzódás alatt? Egyébként te tudod, én csak javasoltam,hogy esetleg erre is érdemes rákérdezni!
2011. jan. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. Általános szokásos vérvétel nem mutatja ki, kiterjesztett vizsgálatot végeznek. Persze ez csak egy lehetőség, de érdemes ezen is elgondolkoznod, hátha erről van szó.
2011. jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!