Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon lehangolt vagyok, nincs kedvem semmihez sem. Nem tudok mit kezdeni az életemmel, ezáltal nem tudok döntéseket hozni, hogy mi lenne a legjobb számomra. Állandóan fáradt vagyok, így általában csak fekszek és pihenek. Nem nagyon járok sehova sem, bár szeretek menni de nincs kivel. Mikor itthon vagyok egész nap akkor is folyamatosan félek és sírok. Úgy érzem, hogy mindenki többet ér nálam, én pedig semmit sem.Sokszor üresnek érzem magam és kudarcnak az életemet de van mikor vidám vagyok. Nagyon hamar változik a hangulatom. Szerintetek miért vagyok ilyen mostanában? Mi lehet a gond? :(
2013. júl. 2. 22:50
 1/10 anonim válasza:

Hány éves vagy..?

Mert nekem olyan 8 hónaja volt ilyen hangulatom.(14 éves vagyok)

A tinik fáradékonyabbak és a hangulatuk is hamar változik..úgyhogy ne ijedj meg..nekem is volt ilyen korszakom.:)

2013. júl. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, de jó lenne ha tini lennék :) 22 éves vagyok.
2013. júl. 2. 23:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Így mi is csak találgatni tudunk. Lehet, hogy bipoláris zavar, de lehet, hogy "csak" szorongással társuló depresszió. Keress fel egy szakembert. (Pszichológust vagy pszichiátert.) Ő majd pontosan megmondja, hogy mi a problémád, és, hogy mi lenne a legmegfelelőbb megoldás.
2013. júl. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem simán társaságra van szükséged. Egy olyan emberre, aki megért, aki kizökkent egy kicsit az egyhangú hétköznapokból... próbálj ismerkedni fb-n. Küldj ismeretleneknek üzit. Hátha vki visszaír. Beszéljvele. Kötetlenül tudnál, és sokat segít. Vagy akár egy pszichomókus is, de ott mindíg ott van, hogy ő egy orvos...
2013. júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy border vagy. Az nagy hangulatingadozással jár...
2013. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. júl. 3. 13:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó komis vagyok. Ha akarsz, beszélgethetünk, én is hasonlóan vagyok.
2013. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4-nek: a pszichológus még mindig nem orvos.
2013. júl. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Első a tinik fáradékonyabbak ?Mibe fáradnak el?Abba hogy nincs más dolguk mint tanulni ? Ne nevettess !

Kérdező menj pszichológushoz neki kibeszélheted magad, de minél előbb mielőtt mély depresszióba esel , plusz lehet hogy az a baj hogy kicsi az önértékelésed ,becsüld magad értékes ember vagy és sokat jelentesz a szereteidnek !

2013. júl. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2013. júl. 19. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!