Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valami kényszeres mit...

Róbert dávid kérdése:

Ez valami kényszeres mit tudnék ellene csinálni?

Figyelt kérdés
Mikor beveszem a gyógyszert mindig fel irom egy papira mikor vettem be olyantól is szoktam félni hogy többet vettem be és nem kelek más másnap miért van?
2015. szept. 20. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy a hipohondria társul egyéb pszichés jelenségekhez.
2015. szept. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

asszem ilyesmit OCD néven ismernek, magyarul talán kenyszerbetegseg. persze 2sor alapjan nem lehet diagnosztizalni! ha mas teruleten is jelentkezik, és zavaró, fordulj pszichologushoz, vagy ilyesmi szakemberhez, mit ajánl. Valakitol mostanában hallottam, jól "lazithato" a dolog, de nem tudom mik a szokásos terapiak. Azert kell foglalkozni vele mert Lehetséges, ha nem kezelik, a görcsös viselkedés romolhat az évek során, és komoly limitaciova válhat.(lakotarsam már majdnem itt tart)

(keress ra, pl. hogy illenek-e rád a leírt tünetek, kihez érdemes fordulni)

2015. nov. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!