Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám kitörölni az...

Hogy tudnám kitörölni az emlékezetemet?

Figyelt kérdés

Vagy egyszerűen felejteni dolgokat, mert nem is a probléma hanem a gondolataim fognak megölni. Mert kezdenek megkísérteni a rossz gondolatok és félek magamtól hogy mi lesz ha elszakad a cérna. Állandóan olyen önpusztító gondolatok járnak a fejemben hogy egy senki vagyok, azért élek hogy mást szolgáljak, gyenge vagyok és vesztes. Meg hogy úgyis megbűnhődök majd és adjam át magam az agressziónak...

Van egy sorozat is amit valahogy muszáj néznem pedig nem akarom mert tudom hogy árt mert azon is gondolkodom, de ahoz is gyenge vagyok hogy ne nézzem. Ez mi?



2016. márc. 6. 16:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
és a pián kívűl nincs valami más "drog" hogy jobban legyek? mert akkor nem gondolok ilyenekre, túl erős a fantáziám...
2016. márc. 10. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!