Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mifele betegseg lehet? (ha...

Ez mifele betegseg lehet? (ha egyaltalan az. )

Figyelt kérdés

Neha latok es hallok olyan dolgokat amit rajtam kivul senki se lat, hall.

Sokszor kesztetest erzek az irant, hogy akit, akiket utalok megoljem.

Ha valami rossz tortenik velem, ahogy hazaerek kessel utom es vagdosom a kezem illetve labam.

Amikor hangokat hallok, neha egy hang mindig kitunik a tobbi kozul, ami nem hagy nyugodni.. Nem mindig értem amit,, mondd,, de amikor hallom akkor mindig valami olyasmit mondd, hogy.. Ez furcsanak fog hangzani.. --> ,,o artani akar nekunk,,

,,meg kell tolle szabadulnunk,, ,,az az egyetlen megoldas ha megoljuk,, es meg hasonlok.. Amikor meghallom ezt a hangot, alig tudok neki ellenallni, leragom a bort a kezemrol, a fejem a falba verem es vagdosom magam.. Ezeket azert csinalom mert nem akarom azt csinalni amit ,,o mondd,, de egyre nehezebb ellenallni neki..

Altalaban ,,rangatozni,, is szoktam, de ez nem olyan gyakori, mindig ideges vagyok.

Ez mifele betegseg jele, tunete? Egyaltalan ez betegseg?


2016. márc. 19. 20:01
 1/5 Neked Csak Garage válasza:
Fordulj pszichológushoz. Nem akarlak megbántani, de ez nem normális.
2016. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
14 eves vagyok, tuti h nem fogok sziho izehez fordulni -.-"
2016. márc. 19. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig hidd el, sokat segítene. De ez a te döntésed. Lehet, hogy van valami mentális betegség a háttérben, de lehet hogy csak tele vagy belső elnyomott agresszióval, ami szerintem már évek óta gyűlik és fokozódik
2016. márc. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt hittem csak beteg vagy, és segíteni akartam, de te idióta is vagy már.megbocsáss. ezzel az utolso hozzaszolasoddal nalam elastad magad. Jobb ha tudod hogy az a "sziho ize" ugyanolya orvos, mint a tobbi es ez akar skizofrenia is lehet, amibe bele is halhatsz ha elkap egy pszichozis. Ez nem valogatas kerdese, orvoshoz kell menni, igen, "sziho izehez".
2016. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez skizofrénia.
2016. márc. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!