Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sok magyar tanul külföldi...

Sok magyar tanul külföldi egyetemen pszichológiát. Később otthon praktizálnak. De senki nem ellenőrzi azt, hogy mit tanítottak nekik pl az angliai egyetemeken. Tehát a kérdés az az, hogy idegen egyetemek tanításai lehetnek-e károsak társadalmunkra?

Figyelt kérdés
Szándékosan oktathatták-e ezen egyetemek Európára nézve destruktívan onnan származóan oktatott pszichológus hallgatóikat, akik európai származásúak?

#Oxford #pszichológia #University of Canterbury #english psychology
2016. jún. 6. 01:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

na akkor vegyel felesegul egy muszlim not (sajnos nem fog menni) es akkor csinalhattal volna egy halom muszlim kiskolykot akikbol ongyilkos merenyloket lehet nevelni.

Igazi es ertekes perspektiva.

Amugy jol vagy? tompa nyomas a fejteton esetleg rango mozgasok az arcon? tikkezes? figyeld a tuneteidet!

2016. jún. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Kérlek szépen tünetek nélkül vagyok, de a kirohanásod értékelhető negatív megnyilvánulásként.


Szerintem értelmezd át a kérdésemet, pontosabban legutóbbi kommentemet.


Szerinted mit jelenthet számomra egy muszlim nő?


A válasz: Nőt.


Találd ki, hogy én ezt hogyan értem.

2016. jún. 26. 20:02
 23/23 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy te depressziós és paraniás vagy, nem kell lenézned a segítőket. Nagyon nagy ostobaságokat beszélsz. Részvétel 🙌 (+1 agymosott fajfenntartó b @rom)
2018. jún. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!