Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kifejezetten narancsbőr...

Kifejezetten narancsbőr elleni krémtol nem fogok fogyni?

Figyelt kérdés

Kenem magam narancsbor elleni kremmel, de Felek hogy a bekent terulet kisebb lesz, illetve fogyaszt.

Ugye nem?


2016. júl. 2. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elégé rossz kategóriába irtad
2016. júl. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem.
2016. júl. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A narancsbőr elleni krém nem csak nem fogyaszt, de a narancsbőrt sem tünteti el, teljesen felesleges pénzkidobás. Sok folyadék, diéta, mozgás, masszázs, csak ezekkel tudsz látható eredményt elérni.
2016. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előttem szólóval egyet értek, meg még a váltott zuhagy is segít. Egyszer lehűtöd a bőröd, aztán felmelegíted, az erek összehúzódása meg kiengedése miatt állítólag nagyon hatásos.
2016. júl. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Masszőr vagyok. A masszázs is csak minimális javulást tud produkálni, és azt is csak akkor, ha tesz ellene az illető, mozgással, és a vacak ételek elhagyásával. Utóbbiak nélkül, mi sem tudunk segíteni.

A krém meg fölösleges pénzkidobás.

2016. júl. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak mert nekem nem fogyás a cél mivel vékony vagyok így is, féltem hogy ha kenegetem magam ezzel a krémmel akkor kisebb lesz a fenekem-combom
2016. júl. 9. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!