Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Féltetek már annyira vizsgától...

Féltetek már annyira vizsgától, hogy elgondolkodtatok az öngyilkosságon?

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 16:59
1 2
 11/11 jeverezi ***** válasza:
69%

Kérdező te nagyon okos! Vizsga? Mert mi az? Ha nem sikerült akkor van javítási lehetőség, ha az se maximum kirúgnak az egyetemről. És akkor mi van? Az élet szent és sérthetetlen csak az őrültek gondolkodnak öngyilkosságon. Ma volt a hírekbe hogy egy 12 éves kisfiú lefejeztette magát egy vonattal mert elhagyta a barátnője bors hun is rajta volt ma. Na most mi ez az öngyilkossági mánia manapság?


Nekem pokoli életem volt gyerekkoromban üttek, vertek megaláztak. Sokszor bottal és husánggal bántalaztak. Lepisilték az ágyamat és abban kellett aludnom, széklettel összekent wc kefét hozzámvágtk és még sorolhatnám. Anyám elhagyott, apám meghalt nagymamám segélyeken él. 18 éves korom óta én tartom el magam és nagymamámat + az enyhén értelmi fogyatékos bátyámat. Szóval ha én nem lettem öngyilkos akkor te se legyél az kedves kérdező mert ha egy vizsga félelem miatt már ilyeneken gondolkdool akkor súlyos gond van a fejedben és nem az egyetemi vizsgaidőszak miatt aggódnák hanem az agyi állapotod miatt :(((


Gyógyulj meg

2017. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!