Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami házi praktika...

Van valami házi praktika arra, hogy hamarabb megjöjjön?

Figyelt kérdés

Már fájdogál a hasam de nem szeretném ,hogy pont szombaton meg legyen…

Mivel tudnám kicsit meg sietettni?


Előre is köszönöm


ápr. 24. 10:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Alapból 90 perc sajnos és nekem sz első nap ami necces ezért akartam előrébb hozni.
ápr. 24. 16:51
 12/15 anonim ***** válasza:
27%
Hiába szavaztok le a forró víz vérbőséget okoz sokszor azért nem lehet menni wellnessbe se annak aki trombózis gyanús. Szóval de a jó a forró víz csak ne zuhany legyen hanem áztasd ki magad. Tényleg tapasztalatból mondom. Csak úgy mint ha el szertnéd tolni vagy hamarabb vége legyen egyél citromot vagy igyál citromlét. Nem egyszer használt, még ha csak placebo is és fejben dől el nekem érdekes módon mindig bejött
ápr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
45%
A jó kis fehér eü ruhákon szépen átlátszik minden. Bugyi, betét stb. Szerencsére nálunk már nem kötelező a fehér, de én értem miről beszél a kérdező. Nagyon kellemetlen tud lenni, ha akkor jön meg. Azok a módszerek jók, amiket fentebb írtam, főleg a forró vízben való ücsörgés. Sok szerencsét, h hamarabb letudjad.
ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 a bugyi igen átlátszik, (fehér ruha alá fehér bugyi is kell), de a betét hogy?! Komolyan nem tudom elképzelni. Nem láttam még soha senkinél, hogy látszott, hogy betét van benn neki
ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem látszik át, amúgy meg használj tampont. Egyébként ezzel jár a menzi. Én vívtam, ahol kötelező a fehér ruha versenyen, mégsem problémáztam ezen. Tampon, betét, kész.
ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!