Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normáls ha állandóan van...

Az normáls ha állandóan van folyásom (minden nap)? Már kisebb korom óta. Most vagyok 17 éves.

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi lennék. Nekem is ez a bajom, mostanába különösen. 3 hete voltam nőgyógyásznál és azt mondta, h semmi bajom... 16/L
2010. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De neked mióta van ez? Engem nagyon zavar :S
2010. dec. 3. 19:05
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ha nem fura színű és/ vagy büdös, akkor normális
2010. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha mellette nincs semmilyen panaszod (viszkető, égető érzés, színes, túrós vagy büdös folyás) akkor teljesen rendben van, te ilyen "folyós" típus vagy (én is). Használj mindennap tisztasági betétet.
2010. dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

na ilyen nekem is van, és akkor elmegyek wc re lehúzom a bugyim érzem h vmi "húzódik" ott, hát lenézek 10 centis váladék lóg lefelé....mondom f*sza

elnézést, de ezt muszáj volt leírnom, remélem senki sem eszik meg semmi

2010. dec. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem is van minden nap, talán a menzesz után egy héttel nincs, vagy sokkal kevesebb, mint máskor. 22 éves vagyok, eddig 3 nőgyógyásznál voltam, egyik sem mondott erre semmit, hogy normális vagy nem.

Tegnap előtt voltam a negyedik dokinál szűrésen, ő egyből felírt gombára vmit, és gynoflor hüvelytablettát.

Most egy hétig ezzel kezelem magam, utána meglátom mi lesz.

2010. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális (ha nem büdös, színes, égető viszkető érzés okoz), én is ilyen nedves típus vagyok, a ciklus folyamán folyamatosan változik az állaga, hol tojásfehérje szerű, hol krémes, néha kevesebb, néha több. Az lenne a baj, ha nem lenne, és száraz lenne a hüvelyed.
2010. dec. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
normális. kinek több kinek kevesebb. ciklus alatt változik. menzesz előtt lehet kevesebb, középtájt meg több.
2010. dec. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem is van kiskorom óta,de ez nem baj
2010. dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, mert már azt hittem, hogy valami bajom van. De ez elég zavaró lesz ha pl. odakerülök egy fiúval, hogy lefekszünk egymással és akkor ott a tisztasági betét :S
2010. dec. 6. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!